Liitu uudiskirjaga!

Koostööpartnerid
 
   
Esindus

ENGLISH TEA SHOP

Epood > KAUBAMÄRGID > ENGLISH TEA SHOP

 
Värskendav, kosutav, tugevdav või rahustav. Inglise teepoe armastus tee vastu sisaldab kõike, mida nad teevad: alates parimate orgaaniliste koostisosade segamisest ja lõpetades värskelt serveeritud teetassiga. Väikepõllundus, mahepõllumajandus, õiglane kaubandus ja jätkusuutlik on neile südamelähedased sõnad.
 
Alates 2010. aastast on English Tea Shop hankinud parimat teed maailma parimatest farmidest. Siin ühendab  neid nende ekspertide meeskond oma tehases Sri Lankal, et luua just nimelt maitsete õige tasakaal. Pärast seda pakitakse tee käsitsi, vähendades selle süsinikujalajälge.
 
Jätkusuutlik ei tähenda ainult ENGLISH TEA SHOP juures ainult kõmu - see juhib kõike, mida nad teevad. Nad on uhked Soil Associationi ja Fairtrade Internationali sertifikaatide üle, rääkimata Control Unioni sertifikaatidest ja paljudest muudest kvaliteedijuhtimissüsteemidest. Kuid nad lähevad veelgi kaugemale. Nende teed ja koostisosad pärinevad piiratud koguses väiketalunikelt, kasvatatud ilma keemiliste väetiste või pestitsiidideta.
 
Põllumajandustootjatele makstakse lisatasu lisaks õiglase kaubanduse hinnale, et nad saaksid toimetada talupidamist võimalikult säästval viisil. Inglise teepood võtab lisaks kasutusele meetmed põllumeeste ja nende perede heaolu tõstmiseks. Nii saame kõik neid maitsvaid teesid nautida järeltulevate põlvkondade jooksul. Ja see on hea kõigile.
 

Puhas mahe valge tee 20x2g

Hind: 4.15 EUR
+ -