Liitu uudiskirjaga!

Koostööpartnerid
 
   
Kontor

Blogid

12/01/2021 09:38 BLACK STUFF
Mitte kunagi kirjapandud ajaloo jooksul ei ole pidanud inimese keha lahustama ja eemaldama nii suurel hulgal kemikaale, herbitsiide, pestitsiide, GMO-d, raskemetalle ja toksiine kui see seda praegu tegema peab.

Jaa, need on murettekitavad uudised, kuid õnneks on negatiivsete mõjude leevendamiseks erinevaid efektiivseid strateegiaid. Tehes muudatusi oma elustiilis ja toitumises ning kasutades efektiivset detox-i strateegiat, saame parandada oma tervist ja elukvaliteeti. Tänane inimkond seisab silmitsi mitmete elustiili haigustega: diabeet, lekkiva soolestiku sündroom, dementsus,
Alzheimer, soole ärritussündroom, liigesevalud, kõrge vererõhk, väsimus, unehäired, stress, vähk, insult jne.
 
Tüüpiline läänelik elustiil hõlmab endas töödeldud toitu, täisväärtuslike ainete puudumist, ravimitele ja antibiootikumidele toetust, tihedat alkoholi ja narkootikumide tarbimist, keskkonna saastatust ja kõrget stressi taset. Lisaks ületreenimine ning liiga kõrge emotsionaalne ja füüsiline stress aitavad luua vabu radikaale. Vabad radikaalid võtavad meilt elektrone, mistõttu ei toimi meie rakud enam nii nagu peaksid. Eelpool mainitud haigused on kõik elustiili haigused, neid ei põhjusta viirused. Seega saame neis haigustes süüdistada ainult enda elustiili; keskkonda, kus elame; õhku, mida hingame ning toitu,
mida tarbime.
 
Probleem tegelikult ei seisnegi nii palju manustatavates asjades, vaid pigem on probleem organismi võimes neid eraldada.
Me ei saa lahti lasta meie kehasse kogunevad kahjulikest ainetest. Miks?
 
Intensiivkasvatus on rikkunud loodusliku taastumise ja taastootmise põhimõtteid. Mikroobid, humiin- ja fulviinhape on keemiliste väetiste poolt hävitatud. Lisaks on sellele kaasa aidanud ka maa ülekoormamine. Mullaviljakus on kahanenud, mistõttu ei saa see luua tervislikku keskkonda bakteritele. Selle tulemuseks on nõrgenenud organism, sest me ei saa enam mullast kõiki vajalikke aineid. Võrdluseks: keemilised väetised maapinnale on sama, mis keemilised ravimid meie kehale. Mõlemad ei lahenda probleemi pikas perspektiivis. Need põhjustavad hoopis erinevaid probleeme meie organismile ja pinnasele. Kaasaegne meditsiin üritab ennetada tagajärgi, kuid unustab tegeleda põhjusega.

MIKS ME VAJAME BLACK STUFFI?
BLACK STUFF on naturaalne polüfenooli ühend, mis on saadud ligniinist. See aitab kehal imendada ja toimetada toitaineid, antioksüdante, rasvhappeid ja mineraale raku tasemel. BLACK STUFF aitab organismi hoida terve ja tasakaalus, eemaldades vabu radikaale, raskemetalle, keskkonna toksiine, surnud rakke ja viiruseid.

 
SOOVITUSLIK KASUTAMINE
Soovitame tarbida 0,3-1g päevas, olenemata sellest, kas soovite vabaneda mõnest probleemist või soovite säilitada tervislikku elustiili. Suurem doos ei ole vajalik, sest keha ei ima rohkem kui vajalik. BLACK STUFFi võib lahjendada nii kuuma, kui ka külma joogiga(nt vesi, kohv, tee, mahl). 1g= u pool tl BLACK STUFFi.
 
KUI KAUA PEAKS BLACK STUFFI TARBIMA?
Usume, et BLACK STUFF peaks olema meie igapäeva osa, sest oma toitumisega ei ole me võimelised enam toidust saama kõiki vajalikke happeid, mis aitavad aineid kehas transportida, et kõik vajalikud funktsioonid ja keemilised protsessid tasakaalus oleksid, ilma, et vajaksime kunstlikke ravimeid.
 
MIS ON KÕIGE SAGEDASEMAD TULEMUSED BLACK STUFFI TARBIDES?
● Parandab seedetrakti tegevust
● Annab energiat
● Aitab unehäiretest vabaneda
● Eraldab kehast toksiine
● Aitab liigesevalust vabaneda
● Stabiliseerib veresuhkru, jne
 
MIS ON MIKROBIOOM?
Mikrobioom viitab mikroorganismide kollektiivsetele genoomidele konkreetses keskkonnas. Mikrobioota on hulk mikroorganisme. Inimese seedetraktis eksisteerib u 100 triljonit mikroorganismi.

MIKROBIOOM NUMBRITESKOOSTISOSAD
Polüfenoolid, fulviinhape, humiinhape ja mikroelemendid
 
POLÜFENOOLID
Fenoolid parandavad tervist, sest need on väga tugevad antioksüdandid. Fenoolid neutraliseerivad soovimatute hapnikuradikaalide hävitava reaktsioonivõime, mis on toodetud raku ainevahetuse kõrvalsaadusena. Fenoolid parandavad raku tervist, mis omakorda toob kasu igale süsteemile meie kehas. Antioksüdandid on ka väga olulised immuunsüsteemi optimaalseks funktsioneerimiseks. Fenoolid on üks osa taime kaitsemehhanismist ultraviolettkiirguse vastu. Epidemioloogilised uuringud viitavad, et pikaajaline toitumine, mis sisaldab suurel hulgal taimseid polüfenoole, kaitseb organismi vähi, südame-veresoonkonna haiguste, diabeedi, osteoporoosi ja neurodegeneratiivsete haiguste eest. BLACK STUFF sisaldab kõige rohkem fenoolide grupi üht kõige lihtsamat ühendit-kinooni.

FULVIINHAPE
Fulviinhapped on tuntud kui ühed kõige turvalisemad ja võimsamad viirusevastased ained. Fulviinhapped ei ole tehnilises mõttes antibiootikumid nagu retseptiravimid. Fluviinhapete antibiootikumidele sarnast efekti võib võrrelda pigem penitsilliiniga. Vastupidiselt antibiootikumidele, võib fluviinhappeid tarbida pika aja jooksul, ilma, et tekiks antibiootikumieresitentsete haiguste tüvesid, mis on omased ravimitele.

MIKROELEMENDID
Koobalt mõjutab raua ainevahetust ja suurendab hemoglobiini konsentratsiooni punastes verelibledes.
Vasel on oluline roll punaste vereliblede tootmisel. See on vajalik hemoglobiini imendumiseks, utiliseerimiseks ja sünteesimiseks, mis omakorda on vajalik punaste vereliblede moodustumisel. Vask aitab säilitada närvi väliskesta terviklikkuse, metaboliseerida C-vitamiini ja rasvhappeid energiaks ümber töödelda.
Raud on hemoglobiini põhikomponent. Raud on hapnikku edasikandev proteiin, mida leidub punastes verelibledes. Raud on ka oluline komponent elektronide transportimisel tsütokroomides.
Magneesium on seotud rohkem kui 300 ensüümi reaktsiooniga kehas. Üks kõige olulisemaid rolle on säilitada närvisüsteemi funktsioon ja neuromuskulaarne ülekanne ja aktiivsus.
Mangaan on seotud proteiini, rasva ja energia metabolismiga. See on vajalik ka luude kasvuks, arenguks ja taasloomiseks. Mangaani puudus võib tekitada dermatiiti, karvade pigmendihäireid, kasvuprobleeme ja viljatust.
Molübdeen toimib kui ensüümi kofaktor paljudes biokeemilistes reaktsioonides. See mängib olulist rolli ka kui elektronide ülekande vahendajana oksüdatsiooni-redutseerimis reaktsioonides.
Kaalium on oluline element rakus vedeliku tasakaalu säilitamisel, närviimpulsside edastamisel, skeletilihaste kontraktiilsuse kontrollis ja normaalse vererõhu säilitamisel.
Seleen on mikroelement, millel on mitmeid bioloogilisi mõjusid. Kuigi seda tuntakse pigem kui antioksüdant, sest seleen on seotud E-vitamiiniga. On tõendeid, et seleen võib kaitsta teatud vähkide eest. Lisaks arvatakse ka, et seleen võib kaitsta mürgiste elementide(arseen, elavhõbe, kaadmium) mõju eest.
Tsingil on oluline roll üle 200 ensüümi funktsioneerimisel bioloogilistes süsteemides. Tsingi oluline funktsioon on selle roll biomembraanide struktuuris ja funktsioonis. Tsink vastutab ka DNA ja RNA sünteesi eest. Veelgi enam, tsink on seotud ka immuunsuse, haavade paranemise ja kesknärvisüsteemi normaalse toimimisega. Tsingi olemasolu on eriti oluline metalliioonide, näiteks plii, arseeni ja kaadmiumi toksilisuse ennetamiseks.

HOIUSTAMINE
Hoida õhukindlat kuivas. Väldi otsest päikesevalgust, sest see võib muuta toote värvi ning toode võib kaotada oma toiteväärtust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.


Kommentaarid: (0)
Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda