Liitu uudiskirjaga!

Koostööpartnerid
 
   
Kontor

Blogid

12/10/2014 08:08 BareFaced mineraalmeigi kasutamise juhend
Barefaced Beauty puhas mineraal make-up koosneb looduslikult esinevatest mineraalidest, mida on kasutatud tuhandeid aastaid kosmeetilistel eesmärkidel. Neid mineraale on kaevandatud igalt poolt üle kogu maailma, purustatud ja jahvatatud peeneks puudriks. Omavad spetsiaalset läiget, nii et nahale kantuna annab näole armsa jume, tekitades terve ja noorusliku välimuse.

Mineraalne kosmeetika on saanud üha enam populaarseks sellepärast, et need on kõige naturaalsemad make-up'i vormid, mis on saadaval tänapäeva kaubandusvõrgus. Vabad kuivad mineraalid ei nõua säilitusaineid ja neil pole ärritavaid koostisaineid, mida  leidub paljudes vedelates aluspuudrites. Peened puhtad pigmendid segunevad kergelt nahal ja annavad naturaalse, veatu ja õhukese ning suurepäraselt hingava katte nahale. Kui sul on tundlik nahk ja omad minevikust üldiselt kehva kogemust kosmeetikaga, siis Barefaced Beauty mineraal make-up sobib just sulle. (kuigi ka kõrgekvaliteediline looduslik kosmeetika ei anna 100% garantiid, on tõenäosus, et tekib mingi reaktsioon väga harv)
 

FOUNDATION - ALUSPUUDER

See mineraalne aluspuuder on puhtaim. Ideaalne neile, kellel on tundlik nahk või akne. Annab täieliku katte plekkidele aga samal ajal aitab parandada ja rahustada põletikulisi kohti. Õigesti nahale kantuna muudab see sinu välimuse veatuks. Sisaldab ka tsinkoksiidi, mis on naturaalne päikesekaitse.

Mineraalset aluspuudrit peab kandma puhtale kuivale nahale, mis tekitab  puhta ja läbipaistva aluse ning millele saab ehitada edasist make-up'i. Kui näoniisutaja ei ole täielikult imendunud, siis mineraalid lähevad tükki ja ei kandu nahale ühtlaselt.

KASUTAMINE: Raputa väike kogus aluspuudrit kaanele, keeruta oma pintslit selle sees, siis topsuta pintslit plastikust sõelal, et liigne puuder saaks tagasi topsikusse. Kanna puuder näole kergete allapoole suunatud tõmmetega, nii et peened karvad ja poorid sinu nahal tasanduvad. Sa võid jätkata puudrikihtide lisamist kuni oled saavutanud sobiva katvuse. NB! Kasuta meie sünteetlisest kiust pintsleid, mis on loodud spetsiaalselt mineraalkosmeetika pealekandmiseks. Kui sa kasutad teistsuguseid pintsleid, ei pruugi tulemus jääda piisavalt hea. Kui on vaja peita pigmendilaike, kasuta peitepintslit, et kanda aluspuuder täpselt sellele kohale (hajuta piirkonna servad ära).
Kui sa oled harjunud kasutama vedelat jumestuskreemi, siis võid puudrile lisada veidi vett ning hoolikalt segades saavutada soovitud konsistentsi. Kui sul on kuiv nahk, siis võid kasutada vee asemel oma tavalist niisutajat või jojoobaõli.
 

SETTING POWDER- PEALISPUUDER

Meie pealispuuder on tehtud siidjate ja kergete mineraalide segust. Kui seda kantakse nahale peale aluspuudrit, siis puudrid aitavad õli imendumisel ja samal ajal ka lisab ühtlase viimistletud välimuse. Pealispuudrit võib kasutada eraldi, kes soovivad väga õhukest kattekihti. 10 g 40 ml topsis on 3-4 kuu kogus.
 

SHIMMER ja BRONZER- LÄIGE JA PÄIKESEPUUDER

Lisa tervislik päikesepronks värv oma põskedele suurepärase siidja päikesepuudriga. Sa ei saa oranži välimust, vaid pigem pehmet sooja kuma. Pintselda kergeltpäikesepuuder oma põskedele ja igalepoole mujale, kuhu tahad lisada sooja tooni. Ainuke viga, mida võid teha on kasutada korraga seda liiga palju. Kui soovid tumedamat tooni, kanna peale teine kiht. 

Sära meie armsa mineraalshimmeriga! Tolmuta seda oma põskedele ja kaelale, et saada läiklevat kuma. Kasutatakse näoosade esiletoojana.
 
 
Koostisained, millest koosneb BareFaced Beauty mineraalkosmeetika:
  • Titaandioksiid (Titanium Dioxide) - Naturaalne päikeseblokaator tagab kosmeetika hea püsivuse. Lisades seda meigitoodetele tekitab ta loomuliku kaitse kahjulikule UV- kiirgusele. Enamuses mineraalkosmeetika toodetes on kaitsefaktor 20SPF.
  • Tsinkoksiid (Zinc Oxide) - Tsinkoksiid on nahka rahustav põletikuvastane toimeaine ning naturaalne päikeseblokaator, mis kaitseb nii UVA kui UVB kiirguse eest. Sobib hästi kõikidele nahatüüpidele, eriti aga tundliku nahaga inimestele või kellel on akne, rosaatsea, dermatiit. See mineraal aitab vähendada nahaärritusi ning punetust.
  • Raudoksiid (Iron Oxide) - Annab kosmeetikale värvi. Sisaldab tugevat pigmenti, mis tagab, et värvid kaua ja hästi püsiksid.
  • Vilgukivi (Mica) - Annab värvidele sädeluse. Pehmendab nahka.
  • Ultramariin (Ultramarine) - Naturaalsed pigmendid.
  • Tinaoksiid (Tin Oxide) - Annab hõbedase läike ja seda sisaldab läikepuuder ja lauvärvid.
  • Räni (Hydrated Silica) - Valmistatud liivast. Seob naha rasu, mistõttu meik ei määrdu ega muuda värvi.
  • Raud ferrotsüaniid (Ferric Ferrocyanide) 


Kommentaarid: (0)
Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda