Zechsal 100ml sprei ja 0,5L täitepudel

Epood > KAUBAMÄRGID > ZECHSAL - MAGNEESIUMITOOTED >Zechsal 100ml sprei ja 0,5L täitepudel
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Zechsal 100ml sprei ja 0,5L täitepudel 36.00 EUR
 
Vedel magneesium ammutatakse Euroopas iidsest maardlast 1600 kuni 2000 meetri sügavuselt maa seest ning mis on säilinud kaitstuna viimased 250.000.000 aastat.
 
See allikas on teadaolevalt kõige puhtama energeetikaga. Tegemist on kõrge kvaliteediga ravimagneesiumkloriidiga, mida ammutatakse moodsa tehnoloogia abil looduslikust keskkonnast.
 
Magneesiumi esineb looduslikult paljudes ühendites. Keskmiselt paikneb inimese kehas 28 g magneesiumi. Sellel mineraalil on tähtis roll inimese energia juhtimises ja rohkem kui 325 protsessis, mis leiavad aset meie kehas. Meie magneesiumi varusid peab pidevalt täitma kuna hiljuti on avastatud, et igapäevane kaasaegne toit sisaldab magneesiumi vähem kui meie keha vajab. Magneesiumipuudusega on seotud paljud terviseprobleemid nagu näiteks nahaprobleemid, liigesepõletik ja lihasvalu, aga ka stress, väsimus ja unetus.
 
Zechsal tooted on puhtad ja kontsentreeritud. Need on välja töötatud nii, et keha suudaks omastada magneesiumi kõige paremini – mineraal imendub läbi naha.
250 miljonit aastat tagasi oli aeg kui ekvaatori piirkonnas ookeanid aurusid. Üks selline ookean oli Zechstein meri, mille kristallid on nüüd Veendamis 1600 m sügavusel maa all, see on puhas ja inimese ning keskkonna poolt puutumata. Siin kaevandatakse maailma puhtaim magneesiumkloriid.
Selle allika tooted on kergesti ära tuntavad logo järgi Zechstein Inside®. Vastavalt kindlaks määratud teadusprotokollile garanteerib see logo, et need tooted pärinevad sellest ainulaadsest allikast. Zechsal tooted on seotud selle logoga. Zechsal tooted pakendatakse allika juures, meie saadame Zechstein mere jõu teile. Zechsal tooted on valmistatud vastavalt EU  ja BDIH sertifikaadi järgi kosmeetika direktiividele.
 
 
Zechsal tooted on100% looduslikud ja ei ole testitud loomade peal. 
 
Puhas magneesiumiõli spreipudelis. Parim toode magneesiumipuuduse leevendamiseks. Mineraal imendub loomulikult läbi naha ja toimib koheselt. Lihtne kasutada kogu kehale.
 
Kasutamine: Öli õrnalt nahka masseerida, lasta toimida 10-20 min, seejärel soovi korral maha pesta. Nahal võib olla tunda kerget kihelust ja sooja tunnet. See on normaalne, märk sellest, et magneesium toimib. Vältida otsest kontakti silmade ja lahtiste haavadega. Kui teil on kaasuvaid haiguseid, siis konsulteerige enne kasutamist arstiga.
 
Koostisained: 31% magnesium chloride, aqua.


Riik: Holland