ZECHSAL magneesiumiõli (MgCl2) sprei 100ml

Epood > KAUBAMÄRGID > ZECHSAL - MAGNEESIUMITOOTED >ZECHSAL magneesiumiõli (MgCl2) sprei 100ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
ZECHSAL magneesiumiõli sprei 100ml 13.50 EUR
 
Magneesiumiõli üks väga tähtis ainulaadne toime on tema võime tõsta  DHEA taset päris kõrgele. See hormoon on üks alushormoon, mis reguleerib paljude teiste hormoonide tootmist. Toetudes Dr. Carolyn Dean'i raamatule The Magnesium Miracle “imendub magneesiumiõli läbi naha kõige paremini. Naha all olevas rasvkoes käivitub rida reaktsioone, üks nendest on hormooni DHEA tootmise soodustamine.”
 
DHEA on stressihormooni kortisooli reguleerimiseks ja tasakaalustamiseks kriitilise olulisusega.  DHEA on ka testosterooni tootmise varuhormoon. Ammendunud DHEA varud mõjuvad testosterooni tootmisele jällegi vastupidiselt.
 
Suukaudne magneesium ei tõsta DHEA taset.
 
Magneesiumiõli toime hormoonide optimeerimisel ei ole ainuke eelis. Dr Dean'i andmetel, “kui te olete tõsise füüsilise ja psüühilise stressi all, ei suuda teie keha toota piisavalt maohapet, mida on vaja toidu seedimiseks ja magneesiumi keemiliseks töötlemiseks, et see magneesiumi vorm, mida te suukaudu saate, saaks imenduda. " Teiste sõnadega öeldes kui olete stressis, siis suukaudu ei suuda keha magneesiumi omastada.  Õnneks saab magneesiumi kanda nahale ja seega jääb seedekulgla osa vahele. Magneesiumi kasulikkus on piiritu. Magneesiumiõli hind on võrreldes muude magneesiumi vormidega hea hinnaga.Puhas magneesiumiõli spreipudelis. Parim toode magneesiumipuuduse leevendamiseks. Mineraal imendub loomulikult läbi naha ja toimib koheselt. Lihtne kasutada kogu kehale.

Kasutamine: Öli õrnalt nahka masseerida, lasta toimida 10-20 min, seejärel soovi korral maha pesta. Nahal võib olla tunda kerget kihelust ja sooja tunnet. See on normaalne, märk sellest, et magneesium toimib. Vältida otsest kontakti silmade ja lahtiste haavadega. Kui teil on kaasuvaid haiguseid, siis konsulteerige enne kasutamist arstiga.
 
Koostisained: 31% magnesium chloride, aqua.

135,00€/L

 
Riik: Holland