Weleda salvei deodorant 100ml

Epood > KEHAHOOLDUS > Deodorandid >Weleda salvei deodorant 100ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Weleda salvei deodorant 100ml 14.20 EUR
 
Weleda värskendavad deodorandid sisaldavad taimetõmmiseid ja looduslikke eeterlikke õlisid. Weleda tooted toetavad naha paljusid funktsioone ja aitavad eksimatult. Weleda deodorandid ei sisalda alumiiniumi. Väga tähtis on, et deodorant ei satuks enne kasutamist kokku bakterite või hapetega. Seepärast on Weleda deodorandid pumbaga keskkonnasõbralikus ja ilma gaasita pakendis, mis tagab parima säilivuse.
 
Alumiiniumivaba deodorandi eeliseks on, et ilma alumiiniumkloriidita deodoranti ei saa võrrelda antiperspirandiga. Antiperspirandi eesmärgiks on blokeerida higinäärmed ja takistada higistamist. Üleminekul looduslikele deodorantidele on kehale vaja mõningast sisseelamisaega. Näärmetesse ja pooridesse ladestunud jääkproduktid tulevad välja ning võib tunduda, et higistamine on suurenenud. Weleda deodorandid lasevad keha loomulikel puhastusfunktsioonidel toimuda, taimsed koostisosad ja looduslikud eeterlikud õlid leevendavad aga ebameeldivat lõhna. 
Sage Deodorant on väga mahe ja nahasõbralik deodorant, mis hoiab ära ebameeldiva lõhna ilma keha funktsioone takistamata. Tootel on vürtsikas, jahe ja mõnus salveilõhn, võib kasutada nii tihti, kui on soovi. 
 
 
Kasutamine:
Pihustada pärast pesu (või vajaduse korral) 10-15 cm kauguselt nahale. Sobib kasutada ka värskendava jaladeodorandina. 
 
Koostisained:
Alkohol, vesi, looduslikud eeterlikud õlid, glütseriinhappe ammooniumsool, salveiõli, teepuuõli
 
Alcohol, Water (vesi), Fragrance (looduslikud eeterlikud õlid)*, Ammonium Glycyrrhizate (glütseriinhappe ammooniumsool), Salvia officinalis (salveiõli) Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia (teepuuõli) Leaf Oil, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Coumarin*

Pakend: 100ml klaaspudel


129,00€/L

Riik: Šveits