Weleda astelpajueliksiir 200ml

Epood > KAUBAMÄRGID > WELEDA >Weleda astelpajueliksiir 200ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Weleda astelpajueliksiir 200ml 13.00 EUR
 
Astelpajueliksiir mahepõllumajandusest on C-vitaminirikas toidulisand organismi tugevdamiseks ja ergutamiseks. Eliksiiri on soovitav kasutada kehalise koormuse tõusu ja vaimsete pingutuste korral ning sügis-talvisel perioodil kui on nn “valguspuuduse”  periood, mil sagenevad viirushaigustesse nakatumised. Marjad sisaldavad palju C-vitamiini ja antioksüdante (A-vitamiini, beetakaroteeni ja flavonoide).
Enne kasutamist loksutada!  Viitame mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumisele ja tervisliku eluviisi tähtsusele. Ei ole sobilik diabeetikutele.
 
Kasutamine:
Soovitatav päevakogus on 20-30 ml segatuna vedeliku sisse. Päevast soovitatavat kogust mitte ületada! Mitte juua vahetult pudelist. Toidulisand ei ole mitmekesise toitumise asendaja. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tarvitada 4 nädalase kuurina. Peale avamist hoida jahedas. Soovitatav kasutada sügis-talvisel perioodil keha tugevdamiseks ja turgutamiseks.
 
Koostisained:
mahepõllumajanduses kasvatatud suhkur, astelpajumahl  ja astelpajumehu , mesi. Ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna- ja säilitustusaineid!
Pakend: 200 ml plastpudel
Säilivusaeg: Parim enne  vt. pakendilt! Peale avamist hoida jahedas.
 
Astelpajueliksiiri toiteväärtus 100 ml kohta:
Energiaväärtus 1335 kJ ( 315 kcal )
Valku  0,4 g
Süsivesikud 75 g
s.h. suhkurt 67 g
Rasv 1,6 g s.h. küllastunud rasvhappeid 0,5 g
Kiudaine 2800 mg
Naatrium 100 mg
Beetakaroteen 0,8 mg
Vitamiin C 60 mg*
Flavonoidid 52 mg
*  100% päevasest täiskasvanule soovitatavast kogusest 

58,50€/L

Riik: Šveits