WELEDA

Epood > KAUBAMÄRGID > WELEDA

Looduslik orgaaniline nahahooldussari alates 1921. aastast
Weleda asutasid 1921. aastal Šveitsis arst Ita Wegman ja filosoof Rudolf Steiner. Sellest ajast saadik on nad  tootnud looduslikke nahahooldustooteid ja antroposoofilisi taimepõhiseid tõestatud raviomadustega ravimeid, mineraale, taimeõlisid ja eeterlikke õlisid.
 
Weleda tooted põhinevad 90 aasta jooksul kogutud teadmistel looduses toimuvate ainulaadsete protsesside kohta, mis on kombineeritud kaasaegse tootearendusega. Idee nende toodete taga on aidata nahal iseend aidata, ükskõik mis seisus see ka poleks, et parandada selle elujõulisust ja säilitada looduslikku tasakaalu.
 
Weleda pole enda toodetes kunagi sünteetilisi aineid kasutanud, vaid ainult looduslikke. Nende tooted saavad alguse puhastest taimeõlidest, mis sisaldavad naha jaoks olulisi vitamiine, antioksüdante ja rasvhappeid. Iga nahahooldussari põhineb mõnel spetsiifilisel taimel, mis on valitud sõltuvalt selle mõjust ja nahas toimuvatest protsessidest, mis parandust vajavad.
 
Weleda toodetes kasutatavad taimed pärinevad põhiliselt nende orgaanilistest ja biodünaamilistest kasvatustest, lisaks ka vabas looduses paiknevatest sertifitseeritud korjandustest ja orgaanilistest õiglase kaubanduse projektidest. Arvestatakse igal etapil keskkonnaga, alates külvamisest kuni lõpp-produktini välja.
 
Weleda tooted on sertifitseeritud vastavalt NaTrue rangetele kriteeriumitele, mis kehtivad loodusliku ja orgaanilise nahahoolduse suhtes. Tooted ja toorained on dermatoloogiliselt kontrollitud, aga mitte kunagi loomade peal.  
 

Weleda tsitrusdeodorant 100ml

Hind: 14.20 EUR
+ - 

Weleda salvei deodorant 100ml

Hind: 14.20 EUR
+ - 

Weleda jalapalsam 75ml

Hind: 12.60 EUR
+ - 

Weleda granaatõunaõli 100ml

Hind: 22.90 EUR
+ - 

Weleda toitev roosiõli 100ml

Hind: 22.45 EUR
+ - 

Tulemused 1 - 21 / 53 | Leht 1 / 3