Votiivküünal Svadhistana tšakra 2 - nauding

Epood > AJURVEEDA > Küünlad, õlipõletid, küünla-ja viirukihoidjad >Votiivküünal Svadhistana tšakra 2 - nauding
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Votiivküünal Svadhistana tšakra 2 - nauding 2.50 EUR
 
Tšakrad on energiakeskused, mis paiknevad piki selgroogu inimese närvisüsteemi tähtsamates hargnemiskohtades. Kõikidel tšakratel on oma valdkond, mida ta meie füüsilises, mentaalses(mõtlemine) ja vitaalses (emotsioonid) kehas mõjutab. Kui mõni energiakeskus on blokeerunud ja energia ei liigu vabalt, siis avaldub selle tšakra negatiivne pool. Olukorra parandamiseks ja enda tervendamiseks elavda vastava tšakra energiat.
 
Kõik tšakrad moodustavad ühtse süsteemi ja terviklikuks eluks tuleks tegeleda nende kõigiga. Tasub meeles pidada, et energia liigub alt ülespoole. Kui alumised tšakrad on uinunud, siis ei pääse energia hästi ka ülemistesse. 100% palmivahast tšakraküünaldes on kasutatud 3% naturaalseid eeterlike õlide lõhnasegusid. Eeterlikke õlisid on katsetatud mediteerides erinevate tšakrate energiatel ning leitud sel viisil lõhnakombinatsioonid, mis mõjutavad just neid chakraid.
 
Tšakraküünlaid kasuta mediteerimise ajal või põleta niisama ilu pärast. Igal nädalapäeval võib põletada ühte seitsmest tšakraküünlast ja sel päeval tegeleda just selle tšakra energiaga. 
Põlemisaeg: 16-18 tundi
 
Votiivküünal "Svadhistana tšakra 2 - nauding, seksuaalsus ja tunded" palmivahast 4,5x4 cm
 
100% palmivahast valmistatud naturaalselt lõhnastatud küünal. Põlemisaeg 16-18 tundi.
Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: seeder, rosmariin, kuusk.

 
Votiivküünal on üks mõnusamaid väikseid küünlaid, põleb kauem kui tavaline teeküünal, sädeleb kenasti läbi klaasi ja ei tilgu. Tänu nende küünalde koonusetaolisele kujule valgub küünlarasv põlemise ajal küünla ümber ja täidab klaasi tihedalt. Tänu sellele efektile on küünla põlemisaeg pikk ja küünlarasv põleb täielikult ära. Samasse klaasi saab asetada uue votiivküünla ning kasutada küünlaklaase pikka aega. Palmivahast votiivküünalde eripäraks on veel, et neid võib põletada ka väga lühikest aega. Kui tavaliselt põleb küünalde keskele lühikese p›letamise jooksul vaid ring ja edaspidi jäävad küünlavahast seinad püsti, siis votiivküünalde vaha sulab ühtlaselt ja küünla keskele koridori ei teki.