Votiivküünal Muladhara tšakra 1 - füüsiline jõud

Epood > AJURVEEDA > Küünlad, õlipõletid, küünla-ja viirukihoidjad >Votiivküünal Muladhara tšakra 1 - füüsiline jõud
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Votiivküünal Muladhara tšakra 1 - füüsiline jõud 2.50 EUR
 
Tšakrad on energiakeskused, mis paiknevad piki selgroogu inimese närvisüsteemi tähtsamates hargnemiskohtades. Kõikidel tšakratel on oma valdkond, mida ta meie füüsilises, mentaalses(mõtlemine) ja vitaalses (emotsioonid) kehas mõjutab. Kui mõni energiakeskus on blokeerunud ja energia ei liigu vabalt, siis avaldub selle tšakra negatiivne pool. Olukorra parandamiseks ja enda tervendamiseks elavda vastava tšakra energiat.
 
Kõik tšakrad moodustavad ühtse süsteemi ja terviklikuks eluks tuleks tegeleda nende kõigiga. Tasub meeles pidada, et energia liigub alt ülespoole. Kui alumised tšakrad on uinunud, siis ei pääse energia hästi ka ülemistesse. 100% palmivahast tšakraküünaldes on kasutatud 3% naturaalseid eeterlike õlide lõhnasegusid. Eeterlikke õlisid on katsetatud mediteerides erinevate tšakrate energiatel ning leitud sel viisil lõhnakombinatsioonid, mis mõjutavad just neid tšakraid.
 
Tšakraküünlaid kasuta mediteerimise ajal või põleta niisama ilu pärast. Igal nädalapäeval võib põletada ühte seitsmest tšakraküünlast ja sel päeval tegeleda just selle tšakra energiaga. 
 

Põlemisaeg: 16-18 h
 
Küünlad on valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõtteid järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.
 
Muladhara on esimene tšakra, mida kutsutakse juurtšakraks
 
Elujõuliselt toimiv Muladhara kingib meile turvatunde, elutahte ning sihikindluse eesmärkide poole püüdlemisel, füüsilise vastupidavuse, turvatunde, keskendatuse ja elujulguse. 
Muladhara energiat vabalt ning takistamatult voolata lubades saame vabastada end enesehävituslikkusest, ebakindlusest, vägivaldsusest, ahnusest ja vihast ning hirmudest. 
 
Selle tšakra leiame oma keha põhjast: meestel asub ta lahklihas ja naistel seal, kus on G-punkt.
Tšakra põhitooniks on punane.
Elemendiks on maa.

Votiivküünla suurus 4,5x4cm
 
Inimese viiest meelest valitseb ta lõhnameele üle. 
Füüsilisel tasandil tervendab see tšakra meid kõhukinnisusest, seljapingetest, ringelundkonna häiretest – eriti jalgade piirkonnas – ja üleüldisest kehalisest jõuetusest.
 
Lõhnaküünal „Muladhara“ koostises on 3% eeterlikud õlid: kassia (Cassila L.), nelk (Syzygium aromaticum) ja muskaatpähkel (Myristica fragrans).
 
NB!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse.