Votiivküünal Anahata tšakra 4 - armastus

Epood > AJURVEEDA > Küünlad, õlipõletid, küünla-ja viirukihoidjad >Votiivküünal Anahata tšakra 4 - armastus
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Votiivküünal Anahata tšakra 4 - armastus 2.50 EUR
 
Põlemisaeg: 16-18 h, suurus 4,5x4 cm

Südame e. anahata tšakra asub selgroo rinnaosa keskel  (6-7  rinnalüli)


Suurem tšakrapaariline: Südametšakra on seotud päikesepõimiku tšakraga

Väiksem tšakrapaariline: Südametšakra on seotud kõrva- ja roietevahe tšakraga

Südametšakra on seotud tüümuse ehk harknäärmega, samuti südame, vereringe, keskmiste lümfisoonte ja uitnärviga

Südametšakra on seotud südame ja peensoole meridiaaniga.

Südametšakra on seotud pisararohkuse, ärevuse, depressiooni ja eraldumisega

Südametšakra on ühendatud armastusega


Südametšakra panevad võnkuma roheline ja sekundaarne värv roosa ning häälik A.

Sümptomid: Healoomulised tuumorid ja kasvajad, skolioos (vildakselgsus), südamehaigusedalates südamepuudulikkusest kuni lihtsate vereringehäireteni, südamepekslemine, angiin, veenilaiendid, pisararohkus, ärevus, eraldatus ja endassetõmbumine.

Funktsioon: Kui kurgutšakra on üks kasutatavamatest keskustest, siis südametšakra on füüsiliste vaevustega tegelevas kliinilises teraapias üks kõige vähem kasutatavaist.Selle tšakra suur tähtsus seisneb emotsionaalsete tasakaaluhäirete ravimises. Südametšakra näärmest paariline on harknääre, mis on seotud autoimmuunsusega. Selle tšakra üliaktiivsus võib esile kutsuda moraalitut, vastutustundetut käitumist. Kontrollimatu energiavool sellesse keskusesse võib avaldada inimese isiksusele, eriti südameasjadele laastavat mõju. Inimesed hakkavad kergesti nutma ja lähevad endast välja. Ärijuhtide ja suurtöösturite südametšakra on väga pinges ja selle tulemusena kimbutavad neid südamehädad. Arste, kes ei suuda end oma patsientidest eraldada, tabab sarnane seisukord.


Anahata toob meie ellu puhta tingimusteta armastuse, kerguse ja ühtsusetunde. Selle chakra meelevallas on kaastundlikkus, mõistvus, tasakaalukus, heldus, andestamine ja heldemeelsus. Öeldakse, et siin chakras saab alguse tõeline inimlikkus ning just siin asub meie maise ja taevase olemuse kokkupuutepunkt.
 
Anahata energias saame tervendada end mineviku südamevaludest, pettumustest ja armupiinadest. Eluterve Anahata säästab meid sõltuvuslikest suhetest nii inimeste, toidu, narkootikumide, alkoholi kui ka tubakatoodetega.
 


 
Küünlad on valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõtteid järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode
 
 
 
Looduselementidest vastab sellele chakrale õhk.
 
 
Inimese viiest meelest valitseb Anahata kinesteetika ehk puudutuste üle.
 
 
 
Lõhnaküünal „Anahata“ koostises on 3% eeterlikud õlid: lavandiin (Lavandula ×intermedia), apelsin (Citrus aurantium) ja mandariin (Citrus madurensis).
 
NB!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse.