Votiivküünal Ajna tšakra 6 - tarkus

Epood > AJURVEEDA > Küünlad, õlipõletid, küünla-ja viirukihoidjad >Votiivküünal Ajna tšakra 6 - tarkus
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Votiivküünal Ajna tšakra 6 - tarkus 2.50 EUR
 
Palmivahast, suurus 4,5 x 4 cm

Põlemisaeg: 18 tundi
 
100% palmivahast valmistatud naturaalselt lõhnastatud küünal. Põlemisaeg 16-18 tundi. Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: Marocco roos, kummel.

Otsmikutšakra - ajna - asub välimisel kuklamügaral, kuklaluu ja esimese kaelalüli ühenduspunktis. Selle esikülg paikneb silmade vahel keskel.


Suurem tšakrapaariline: Otsmikutšakra on seotud juurtšakraga

Väiksem tšakrapaariline: Otsmikutšakra on seotud rangluu -ja kubemetšakraga

Otsmikutšakra on seotud hüpofüüsi ehk ajuripatsiga,  samuti on seotud aju alaosa (aju ja närvisüsteemi), kõrvade,  nina ja vasaku silmaga.

Otsmikutsakra on seotud sapipõie meridiaaniga.

Otsmikutšakra on seotud vihaga. 

Otsmikutšakra on ühendatud intuitsiooniga.


Otsmikutšakra panevad võnkuma indigosinine ja häälik I

Sümptomid: migreen, krooniline ja äge limaskestapõletik, põsekoopapõletik, nakkushaigus, kurtus ja muutunud kuulmine, ülemiste kaelalülide liigesepõletik, oimuluu-alalõua liigese haigusseisund, Meniere tõbi, peapööritus, uimasus, peavalud, stress ja mure, raev ja tagasihoidlikkus.

Funktsioon: Esoteerilises kirjanduses räägitakse sellest tšakrast kui kolmandast silmast. Tegu on väga kohase seosega, sest kõige enam on kasu sellest füüsilise ja emotsionaalse taju haigusseisundite ravil. Meeleväline taju ja selgeltnägemine saavad võimalikuks tänu kolmanda silma tšakrale, mis mängib intuitsiooni kasutamises väga tähtsat rolli.  Otsmikutšakra mõjutab inimese isiksust  ja avaldub ajuripatsina, sisenõresüsteemi peremeesnäärmena. Kui mõni teine sisenõrenääre ei erita teatud hormooni piisavalt,  aitab ajuripats ta välja troopset hormooni eritades, mille tagajärjeks on sageli tasakaalutused, nt. migreenihood. Hormoonide kontrollimiseks teiste tšakrate ja akupunktidega koos kasutatuna on otsmikutšakra äärmiselt võimas.

 
 
Votiivküünal on üks mõnusamaid väikseid küünlaid, põleb kauem kui tavaline teeküünal, sädeleb kenasti läbi klaasi ja ei tilgu. Tänu nende küünalde koonusetaolisele kujule valgub küünlarasv põlemise ajal küünla ümber ja täidab klaasi tihedalt. Tänu sellele efektile on küünla põlemisaeg pikk ja küünlarasv põleb täielikult ära. Samasse klaasi saab asetada uue votiivküünla ning kasutada küünlaklaase pikka aega. Palmivahast votiivküünalde eripäraks on veel, et neid võib põletada ka väga lühikest aega. Kui tavaliselt põleb küünalde keskele lühikese p›letamise jooksul vaid ring ja edaspidi jäävad küünlavahast seinad püsti, siis votiivküünalde vaha sulab ühtlaselt ja küünla keskele koridori ei teki.