Võilillekohv takjaga 100g

Epood > TOIDUAINED >Võilillekohv takjaga 100g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Võilillekohv takjaga 100g 8.90 EUR
Võilille ja takja juured on unikaalsed vahendid organismi puhastamiseks kolesteroolist, parasiitidest, halvaloomulistest bakteritest ja teistest mürkidest, sh. organismi sattunud raskmetallidest. Võilillejuured aitavad muuta veresooned elastsemaks ja vere voolavamaks (vedelamaks), mis vähendab infarkti- ja insuldiohtu. Ergutab maksa ja sapi tegevust mitmekordselt, seedimist, ainevahetust ning läbi selle aju ja kogu organismi tegevust. Vastupidiselt kofeiinile ei mõju võilillekohv südamele kurnavalt ega tõsta vererõhku vaid pigem aitab seda tasakaalustada. 
Takjajuur on tugevalt verd puhastava toimega, toetab keha loomulikku kaitsevõimet, lihtsustab rasvade seedimist, aitab säilitada normaalset glükoosi taset veres. Juurtes on inuliini, proteiini, pektiini, mineraal-, parkaineid, ja palju teisi aineid.

Valmistamine: Võilillekohv takjaga: 120 ml tassile kuumale veele lisada ca 2 tl (6-8g) puru. Lasta tõmmata 5-10 min. Võib valmistada ka filterkohvimasinas, presskannus või teesõelaga tassis.  

Valmistatud Eestis