Vishuddha e. kõritšakra õlisegu 10ml

Epood > KAUBAMÄRGID > FIORE D´ORIENTE >Vishuddha e. kõritšakra õlisegu 10ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Vishuddha e. kõritšakra õlisegu 10ml 12.50 EUR
9.00 EUR
 
Eeterlikud tšakra õlid on loodud massaažiks ja inhalatsiooniks, mis rahustavad ja ühtlustavad keha peenenergia süsteeme. 
Tšakra õlid on puhtad, orgaanilised eeterlikud õlid, mis on saadud harmoonilisest ja säästvast põllumajandusest ning on kombineeritud orgaanilise külmpressitud jojooba õliga.

Kurgutsakra asub kõri keskel. See valitseb isikliku keharuumi seda piirkonda, mis ulatub kurgu põhjast nina põhjani. Kõri esikülg seostub vastutusega isiklike vajaduste rahuldamise eest. Vastsündinu pannakse rinnale aga ta peab ise imema, enne kui toidu kätte saab. Sama põhimõte toimib kogu eluaja. Inimese arenedes jääb tema nõuete rahuldamine järjest enam tema enda hooleks. Küpses eas toimib see keskus harmooniliselt kui inimene lakkab teisi süüdistamast omaenda ebaõnnestumiste pärast ja hakkab ise looma seda, mida ta vajab ja soovib. 
See keskus näitab ka kuidas inimene suhtub kõigesse, mis elu talle pakub ja on seotud eelarvamustega. Kui inimene näeb maailma negatiivsena on ta ettevaatlik ega oota maailmalt midagi head. Ta võib-olla ootab vaenulikkust või vägivalda enam kui armastust ja hoolitsust.
Kuna ta tekitab oma ootustega negatiivse jõuvälja, tõmbab ka negatiivset energiat ligi. Kui inimene oma kurgukeskuse avab, hakkab ta rohkem hoolitsust ligi tõmbama kuni seda saab nii palju, et ta suudab sda keskust enamiku ajast avatuna hoida. Selline keskuse avanemine
ja sulgumine kestab seni kuni vastuvõtu väärtõlgendused muutuvad usalduseks lahke, hoolitseva universumi vastu.
Viies tšakra kontrollib eneseväljendust - hõlmates sõnalist väljendust ning tunnete, tundmuste, mõtete, loovuse, vaimsuse väljendamist. Et see tšakra on seotud ka hingega, nähakse seda vahendina, mille kaudu hing väljendab oma ihasid. Olles suure psüühilise tähtsusega, lubab see tšakra meil jagada informatsiooni, mida saame nähtamatult minalt. 


Vaimsed probleemid tasakaalutuse korral: sõltuvushäired, märterlus, hinnangulisus ja kriitilisus, raske mõista enda tundeid, üliratsionaalsus, hirm sisemise arengu ees, teadvustamata süütunne ja hirmud, võimetus väljendada oma tundeid, irratsionaalsed vihapursked, nõrk ja kõlatu hääl, tahumatu jutt, jahe toon, tagarääkimine ja tühja loba ajamine, sõnadega manipuleerimine, kõnepidamatus, sõnaahtrus, argus mõtteid väljendada, valetamine kogelemine, klomp kurgus, sisemine ärevus, raskused keskendumisel, kohanematus, paindumatus, energiapuudus, uimasus.

Füüsilised probleemid tasakaalutuse korral: kehv rüht (õlad üleval), kähe kurk, krooniline kurguvalu, angiin, larüngiit, suuhaavandid, igemeprobleemid, kõri-ja suuvähk, lõualiigese probleemid, skolioos, kogelemine, kilpnäärmehaigused; luumurd, närvivalu või pinge kaelas, õlgades või kätes.

Tšakra tasakaalustamine: pilvitu taeva vaatlemine, taeva peegeldus vees, lainete vaikne kohin; jooga, kaelaharjutused, leelotamine, mantrate lausumine, laulmine, palvetamine, avalik kõnelemine, enesesisendused, värv- kirgas sinine, salvei, eukalüpt, koirohi e. puju, mantra HAM

(Pool)vääriskivid: akvamariin, türkiis, kaltsedoon

Kasutamine: kanna 3-7 tilka soovitud tšakrale ning masseeri  näpuotstega päripäeva kuni õli on imendunud. 

Koostisained: Buxus Chinensis (Jojoba), Lavanddula Hybrida (lavendel), Citrus Sinensis (magus apelsin), Eucaliptus Globulus (eukalüpt), Styrax Officinale (stüüraks), Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool- komponendid eeterlikest õlidest

1250,00€/L

Riik: Itaalia