Kontor

Transport

Epood > Transport

Kauba kohaletoimetamine toimub Omniva'ga (alates 4,20€)SmartPOST'iga (3,95€), DPD pakipoodi või tulen ise järele Vae 2, Laagri alevik, (Harjumaa) (0€). Nädalavahetusel  ja riiklikel pühadel me kaupa ei väljasta. Kui tellimus on tehtud ja makse laekumine on meile nähtav, jõuab pakk teieni 2-5 päeva jooksul. Kui mingil meist oleneval põhjusel peaks minema kauem, anname sellest teada.

Omniva pakub  võimalust siduda pakiautomaadi kanalit teiste pakisaatmiskanalitega. Paki saaja võib valida kättesaamiseks nii pakiautomaadi (3,95€), 
postiasutuse (4,90€) kui kulleriga kohaletoimetamise (7,20€) võimaluse. Omniva on välitingimustes kasutatav unikaalne pakiautomaat. Avatud 24 h ööpäevas, head asukohad ja mugav ligipääs, veebist jälgitav teekond. Omniva pakiautomaadist paki vastuvõtmine on imelihtne ning võtab aega vaid mõne hetke. Peale tööpäeva sisestatud saadetised jõuavad juba järgmise tööpäeva hommikuks sihtkoha automaati.

Hoiame loodust ja kasutame tellijatele saatmiseks ka meile saadetud karpe.

Itella pakiautomaadid asuvad enamasti suurtes kaubanduskeskustes sees. Nende eeliseks on vähene temperatuuri kõikumine, mis on kosmeetika puhul oluline - tooted ei tohi kannatada liiga kuumi ega külmi temperatuure. Itella pakiautomaatide lahtiolekuajad sõltuvad kaubanduskeskuse lahtiolekuaegadest. Itella pakiautomaatidega saatmine maksab sama palju kui Omniva pakiautomaadid - 3,60€.

DPD pakipoed asuvad, nagu Omniva pakiautomaadid, väljas. Seega need on samamoodi ligipääsetavad 24h. Hind on 5€. Asukohad.

Omniva pakiautomaati

Hind: 4.20 EUR
+ - 

Omniva postkontorisse

Hind: 4.70 EUR