Toidulisand Maksa kompleks 120 vegan kapslit

Epood > ANTHONY WILLIAM MEDITSIINIMEEDIUM SOOVITUSED >Toidulisand Maksa kompleks 120 vegan kapslit
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Toidulisand Maksa kompleks 120 vegan kapslit 22.80 EUR
 
Maksakompleks on puhtalt taimne segu piimaohaka ekstraktist, artišoki ekstraktist, võililleekstraktist, musta küüslaugu ekstraktist ja mahe kurkumist. Tänu  puhtale köögivilja ekstraktile ja seega 100% vegan koostisele on see väga hästi talutav, kuna sisaldab hoolikalt sobitatud kombinatsiooni. Pulber täidetakse vegan HPMC(tselluloosist)kapslitesse.
Piimaohakas,artišok, kurkum, küüslauk ja võilill toetavad maksa tervist.
Toorainete hoolikas valik ja õrn töötlemine Baieri tehases, millel on enam kui 30-aastane kogemus, tagavad loodusliku toote, mis on vegan, laktoosi- ja gluteenivaba. Kasuks tuleb ka lisaainete ja vabastavate ainete, näiteks magneesiumisoolade või muude täiteainete ja superplastifikaatorite puudumine. Selle tagamiseks kontrollitakse kapsleid ja nende sisu regulaarselt. 500 mg - 120 kapslit - piimaohaka, artišoki, võilille, musta küüslaugu ekstrakt - orgaaniline kurkum - 80% silimariin - ilma lisaaineteta - 100% vegan - Valmistatud Saksamaal
 
Manustamine: Võtke 2 kapslit päevas koos rohke vedelikuga.
 
Koostisosad: Piimaohaka ekstrakt (80% silimariin), artišokiekstrakt, kurkum, võililleekstrakt, musta küüslaugu ekstrakt, kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (HPMC)


Toidulisandid ei ei asenda mitmekesist toitumist. Päevast tarbimist mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.


Märkus: Info siin lehel on informatiivne  ja ei asenda arsti poole pöördumist.