Taoasis eukalüpti eeterlik õli 10ml

Epood > AJURVEEDA > Eeterlikud õlid >Taoasis eukalüpti eeterlik õli 10ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Taoasis eukalüpti eeterlik õli bio 10ml 8.20 EUR
 
Eukalüptil on ergutav ja motiveeriv mõju. See suurendab keskendumisvõimet ja sobib seetõttu ka vaimse töö ajal toetava aroomina. Mõnevõrra meditsiiniline aroom on meile tuntud tänu traditsioonilisele kasutamisele külmal perioodil ning lihaste ja liigeste hõõrumiseks. Tavaliselt  kasutatakse eukalüpti köha ja külmetuse korral sissehingamiseks ja reumaatiliste kaebuste korral nahale hõõrumiseks. Talvel kasutatakse eukalüpti sageli sauna infusioonina, mõni tilk infusioonivees teeb hinge vabaks! Pange tähele: ärge kasutage väikelastel!
 
Kasutamine: Sissehingamiseks: 2-3 tilka  eukalüpti  lisage  1 liitri kuuma vee sisse ja hingake sügavalt sisse
;Massaažiks: Kasutage ainult spetsiaalse aromaatse hoolduse jaoks lahjendatud kujul, nt. 8-10 tilka kuni 50 ml TAOASIS mandliõli rahustava aroomimassaaži jaoks.

 
Koostisained:  Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol
Tootevalikud:
Nimetus Hind  
Annisi eeterlik õli bio 10ml 9.90 EUR
  
 
Aniis on pastise (aniisiviin), ouzo(kuiv aniisimaitseline aperitiiv) ja muude jookide lõõgastav, kergelt magus aroom. Illicum verumist pärit aniis, nn tähtaniisiõli, annab nendele seedejookidele tüüpilise intensiivse aroomi, mida ei tohiks segi ajada Pimpinella anisumi pisut õrnema aniisiõliga. Aniisil on eriti positiivne, reguleeriv mõju naistele. Aniis on Hiina meditsiinis populaarne külmetuse leevendamiseks ja see tekitab imeliselt lõõgastavat atmosfääri.

Saadakse aurdestillatsioonil.


Kasutamine: kasutage ainult spetsiaalse aromaatse hoolduse jaoks lahjendatud kujul, nt. 1-2 tilka 50 ml TAOASIS  mandliõlis rahustava aroomimassaaži jaoks.

Koostisained: Illicium Verum puuviljaõli, limoneen, Linalool.

 
Märkus: Essentsõlid koosnevad suurest arvust üksikutest komponentidest. Ained nagu limoneen ja linalool on eeterliku õli looduslikud koostisosad, neid ei lisata eraldi. Kuid need kuuluvad 26 deklareeritava allergeense lõhnaaine juurde ja seetõttu tuleb neist eraldi teatada, kuna mõned inimesed on allergilised üksikute koostisosade suhtes. Taoasise tooted ei sisalda sünteetilisi aineid! 


820,00€/L