Taoasis bergamoti eeterlik õli bio 5ml

Epood > AJURVEEDA > Eeterlikud õlid >Taoasis bergamoti eeterlik õli bio 5ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Taoasis bergamoti eeterlik õli bio 5ml 12.60 EUR
 
Meeleolu tõstja ja hea tuju looja. Masendust ja hirmu leevendav, unehäireid kõrvaldav. Nahapõletike ja vinnide vastu, söögiisu tasakaalustav, higilõhna ärahoidev. Antiseptiline, baktereid hävitav. NB! UV-kiirtele tundlikkus! Koos alkoholiga võib tekitada kurvameelsust! 
Bergamotiõli värskendav lõhn on võimeline eemaldama ärritunud olukordades tekkiva pinge ja tekitama vibratsiooni, mis muudab  lõdvestamise ja taaselustamise lihtsaks. See on nii rahustav ja lõõgastav kui ka kosutav ja värskendav. Puuvilja-hapukalt lõhnav bergamotiõli mõjub selgelt positiivselt kõigile inimestele, kellel on kalduvus depressioonile ja ärevusele. Hallidel sügis- ja talvepäevadel viskab aroom meie elutuppa "valgust" ja elavdab meeleolu. See seguneb hästi lavendli- ja lillelõhnadega!
 
Bergamoti väärtused: antiseptiline, vähivastane, haavu parandav, mikroobidevastane, krampe leevendav, antidepressant.
 
Toime: Bergamotti kasutatakse laialdaselt paljude infektsioonide korral, nagu gripp, külmetus, nohu, kurgu ja mandlite põletikud. Bergamott reguleerib söögiisu- aitab vabaneda buliimiast ja anoreksiast. Kui sul on nahaga probleeme, siis bergamoti valdkonda kuuluvad psoriaas, akne, vöötohatis, paised ja herpes. Samuti halvasti paranevad haavad. Koos mürri ja lavendliga on tulemused tõhusamad.


1260,00€/L
Riik: Saksamaa