Swadisthana e. sakraaltšakra õlisegu 10ml

Epood > KAUBAMÄRGID > FIORE D´ORIENTE >Swadisthana e. sakraaltšakra õlisegu 10ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Swadisthana e. sakraaltšakra õlisegu 10ml 12.50 EUR
9.00 EUR
 
Eeterlikud tšakra õlid on loodud massaažiks ja inhalatsiooniks, mis rahustavad ja ühtlustavad keha peenenergia süsteeme. 
Tšakra õlid on puhtad, orgaanilised eeterlikud õlid, mis on saadud harmoonilisest ja säästvast põllumajandusest ning on kombineeritud orgaanilise külmpressitud jojooba õliga.

Sakraaltšakra asub kõhu piirkonnas 5-7,5 cm allapoole naba. Teine tšakra korraldab energiat isikliku  keharuumi selles piirkonnas, mis ulatub nabast tšakrani ja sealt veel 10 cm allapoole. Kui tšakra talitleb häireteta, tunneb inimene teistega lävimisest ja õigest toimimisest loomulikku naudingut.
Teisel tšakral lasub vastutus seksuaalse käitumise ja soolise enesetaju aga ka loovuse ja elujõu eest. Kui tšakra tegevus on elavdatud, avaldub loovus kõrgema ja madalama meele kaudu ning inimene on suuteline seda looduslik-ainelises maailmas väljendama. Teine tšakra kontrollib ka viha, kõige madalama keskmise sagedusega ehtsat inimlikku tundmust. Viha tekib siis, kui energiavool läbi tšakra on kas hirmu, kehalise pinge või energia kahanemise tõttu tõkestunud. Kui teise tšakra talitlus on häirunud, kahaneb elujõud. Häired teises tšakras nii meestel kui naistel võivad viia seksuaalhäireteni. See võib omakorda esile kutsuda äkilisi vihapurskeid või agressiivset käitumist. Teine tšakra on seotud võimega armastada vastassugupoolt ning nii anda kui saada füüsilist rahuldust. Kui see tšakra on suletud, jääb seksuaalne jõud nõrgaks ning inimene ei naudi seksi, isegi väldib seda. 


Vaimsed probleemid tasakaalutuse korral: ebakindlus või pinge seksuaalsuhetes, hirm sünnitamise ees, klammerdumine ideede, suhete või asjade külge, ahnus ja hirm vaesuse ees, kirg meeleliste naudingute vastu, ülesöömine, kaassõltuvus( eriti teiste muresde ja vastutuse kandmine), asjade lõpetamatus, eesmärgitu rahmeldamine, ärrituvus, suutmatus enda eest hoolitseda.

Füüsilised probleemid tasakaalutuse korral: krooniline valu selja alaosas ja puusapiirkonnas, artriit, gaasid pärast söömist, jämesoole- ja pimesoolepõletik, kõhukinnisus, naistehaigused, pidev väsimus, urineerimisäired, madal veresuhkru tase, nimmelülide nihestumine, suguhaigused, ülekaalulisus

Tšakra tasakaalustamine: kuuvalguse(eriti täiskuu) nautimine, selge veekogu vaatamine ja puudutamine; tegevused, mis sümboliseerivad uut algust (nt. taimede istutamine); jooga, reiki, tantsimine (mis paneb puusad liikuma), kõndimine, ujumine, jõusaal, tantrajooga, meditatsioon, saun, enesesisendused, karikakra tee (desinfitseerib neerusid ja sooli), vesi; oranž värv, jasmiin, sandlipuu, vanilje, mantra VAM

(Pool)vääriskivid: karneool, kuukivi

Kasutamine: kanna 3-7 tilka soovitud tšakrale ning masseeri  näpuotstega päripäeva kuni õli on imendunud. 
 

Koostisained: Buxus Chinensis (jojoba), Santalum Album (sandlipuu), Zingiber Officinalis (ingver),Vetiveria Zizanoides (vetiver), Citrus Nobilis (mandariin), Cinnamonum Cassia (kaneel), Citrus Aurantium Bigaradia (petitgrain), Citral, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Eugenil, Farnesol, Limonene, Linalool - komponendid eeterlikest õlidest.

1250,00€/L

Riik: Itaalia