Sipelgapuu koor ehk Pau D’Arco koos matega

Epood > TERVIS > Toidulisandid >Sipelgapuu koor ehk Pau D’Arco koos matega
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Sipelgapuu koor ehk Pau D’Arco koos matega 0.00 EUR
Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil info@roserii.ee või registreerige ja ostke Coral Club netipoest kasutades viidet https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=996685498485, saades kohe soodustust 20%

– Sipelgapuu koorel, Brasiilia matel ja oliivipuu ekstraktidel põhinev taimede kompleks, mis tugevdab immuunsüsteemi ja lisab organismile elujõudu.
– Tootes kasutatakse koore ekstrakti, millel on suurenenud aktiivsete ainete kontsentratsioon.
 
Sipelgapuu koor matega – immuunsüsteemi tööd toetavate taimsete komponentide tasakaalustatud kompleks, mis tugevdavad organismi vastupanuvõimet mitmesugustele infektsioonidele, suurendavad elujõudu ja aktiivsust.
 
Sipelgapuu koore ekstrakt on suurendatud aktiivainete kontsentratsiooniga, mis tõstab oluliselt toote efektiivsust. Sipelgapuu koor pärsib viiruste ja bakterite ensüümide aktiivsust, suurendab organismi vastupanuvõimet bakteriaalsetele ja viirusinfektsioonidele, aktiveerib omaenda immuunsust.
 
Matepuu lehtede ekstrakt on Brasiilia ja Paraguay rahvustaim, mis suurendab elujõudu ja parandab üldist toonust. Mate võimendab sipelgapuu koore tervendavat mõju, soodustab vere küllastumist hapniku ja toitainetega. Aitab kõrvaldada väsimust, pinget ja stressi, parandab meeleolu, suurendab stressitaluvust ja töövõimet.
 
Euroopa õlipuu ekstrakt kaitseb veresooni, tugevdab immuunsüsteemi, suurendab organismi elujõudu.
 
Koostisosad:
– Pau d’arco  ehk sipelgapuu koore ekstrakt 200 mg;
– Euroopa õlipuu lehtede ekstrakt 70 mg;
– matepuu lehtede ekstrakt 30 mg.
 
Taimsed kapslid, 90 tk purgis.
 
Annustamine:
Täiskasvanutele 2 kapslit 2-3 korda päevas, koos toiduga.


Toodet on võimalik osta kauplusest.