Sensuaalne ja stimuleeriv massaaži küünal 220g

Epood > AJURVEEDA > Küünlad, õlipõletid, küünla-ja viirukihoidjad >Sensuaalne ja stimuleeriv massaaži küünal 220g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Sensuaalne ja stimuleeriv massaaži küünal 220g 14.90 EUR
10.00 EUR
 
5 LAOS,  küünal on muutunud kollakaks

Massaažiküünal on valmistatud naturaalsest taimsest vahast ja puhastest eeterlikest õlidest. Jojoba õli annab luksusliku tunde kui  kasutada soojendatud küünalt massaažiks. Koostisained on väga niisutavad ja toitvad ja seega kulub küünlasegu vähe.
 
Kasutamine: See looduslik vahasegu on väga madala sulamistemperatuuriga (45 C) ning seetõttu pole vaja tunda hirmu, et vaha põletab nahka. Süüdake küünal ja oodake kuni kümme minutit kuni vedelat vaha tekib masaažiks piisavalt, seejärel puhuge leek ära ja oodake kuni 1 minut. Hõõruge käed enne küünla kasutamist veidi soojaks ja valage soojendatud küünlasegu kätele ning seejärel kehale (võib ka otse kehale). Lisage protseduurile sensuaalsust, keerake tuled väiksemaks ja kuulake lõõgastavat muusikat. Ylang-Ylangi kasutatakse Indoneesias traditsiooniliselt pulmavoodis. 
 
NB! Ei soovitata kasutada näonahal. Nii nagu kõikide küünaldega, ärge jätke põlevat küünalt  järelevalveta,  hoidke eemal kergesti süttivatest materjalidest, hoidke laste ja loomade eest.
 
100% naturaalsed koostisained

Koostisained: Hüdrogeenitud sojavaha, jojoba õli, ylang-ylangi, magusa apelsini ja patšuli eeterlikud õlid