Sahasrara e. kroontšakra õlisegu 10ml

Epood > KAUBAMÄRGID > FIORE D´ORIENTE >Sahasrara e. kroontšakra õlisegu 10ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Sahasrara e. kroontšakra õli 10ml 12.50 EUR
10.00 EUR
 
Eeterlikud tšakra õlid on loodud massaažiks ja inhalatsiooniks, mis rahustavad ja ühtlustavad keha peenenergia süsteeme. 
Tšakra õlid on puhtad, orgaanilised eeterlikud õlid, mis on saadud harmoonilisest ja säästvast põllumajandusest ning on kombineeritud orgaanilise külmpressitud jojooba õliga.

Kroontšakra asub pealael. Olles seotud käbinäärmega, ajukoorega ja kõrgemate tšakratega, reguleerib see tšakra paljusid kehasiseseid ja -väliseid funktsioone. Energiavoolud võetakse kehasse voo kaudu, mis siseneb kroontšakrast. Olles kõrgema vaimse teadmise `psüühiline keskus`, saab ta vaimset energiat ja juhiseid, mis on vajalikud oma eesmärgi aktiveerimiseks. Et ta on ühendatud kõrgemate tasanditega, nähakse seitsmendat tšakrat sageli jumalikkuse keskusena. See tšakra on sillaks isiklikus keharuumis asuvate ja sellest kõrgemale jäävate tšakrate vahel. Tegelikult on inimene alles pärast selle tsakra elavdamist võimeline toimima teadlikult kõrgemais mõõtmeis - neis, mis jäävad isiklikust keharuumist ülespoole. Kroontšakra seob inimest tema vaimsusega ja tegeleb kogu tema olemise - füüsilise, emotsionaalse, vaimse ja mentaalse - ühendamisega. 
Kui see keskus on kinni, siis pole inimesel arvatavasti kogemuslikku seost enda vaimsusega. Tal pole siis kosmilist tunnetust ja ta ei saa aru neist, kes räägivad hingelise arengu kogemustest. Kui see keskus on avatud, kogeb inimene arvatavasti sageli oma vaimsust väga isiklikul kujul, mis on talle ainuomane. See vaimsus pole dogmadega defineeritud ja seda pole kerge sõnastada. See on olemise olek, olendi seisund, kes on ilmaliku maailma tegelikkusest lõpmatusse välja jõudnud. See väljub füüsilise maailma piirest ja tekitab inimeses terviklikkuse, rahu ja usalduse tunde, mis annab talle võime tunda elu eesmärki.


Vaimsed probleemid tasakaalutuse korral: ebakindlus, eesmärgitus, tunne, et elu on mõtteta ja tähenduseta; vaimsed kriisid, välistesse seikadesse takerdumine, dogmaatiline mõtteviis, kõik vaimne on arusaamatu, surmahirm, skisofreenia, isiksuse lõhestumine, õpihäired või -raskused, psühhoos, sügav depressioon. 

Füüsilised probleemid tasakaalutuse korral: energeetilised häired, luuhaigused, halvatus, immuunsüsteemi häired, vähk, krooniline kurnatus ( füüsilise põhjuseta), ülitundlikkus valguse või helide suhtes; haigus, mis sunnib tempo maha võtma, sõltuvushäired, geenidega edasikanduvad haigused, füüsilist ja vaimset allakäiku põhjustavad haigused(nt.multiskleroos), peavalud, peapööritus, sonimine.

Tšakra tasakaalustamine: looduse avaruse tunnetamine, mediteerimine, palvetamine, üksiolek, vaikuse kuulamine, enesesisendused; värvid- valge (sisaldab kõiki spektrivärve s.t. ühendab elamise eri tasandid tervikuks), violetne(sprituaalsus), J.S.Bachi teosed,; õlipuu, lootos; Mantra OM

(Pool)vääriskivid: mäekristall, ametüst 

Kasutamine: kanna 3-7 tilka soovitud tšakrale ning masseeri  näpuotstega päripäeva kuni õli on imendunud. 

Koostisained: Buxus Chinensis (jojoba), Citrus Sinensis (magus apelsin), Eucaliptus Globulus (eukalüpt), Styrax Officinale (stüüraks), Commiphora Myrrha (mürr), Boswelia Carterii (viiruk), Cinnamonum Camphora (kamper), Citral, Limonene, Linalool - komponendid eeterlikest õlidest.

1250,00€/L

Riik: Itaalia