SONETT

Epood > KAUBAMÄRGID > SONETT

Peale selle, et Soneti looduslikud pesu- ja puhastusvahendid ei sisalda naftakeemiast valmistatud tensiide, ensüüme ega teisi allergeene, kunstlikke lõhna-, värv- ega säilitusaineid, on need erilised veel oma tootmisprotsessi tõttu.
 Looduslike pesu- ja puhastusvahendite tootjad tunnevad suurt vastutust looduse ja eriti vee suhtes. „Vesi on kogu elava kandja. Meie jaoks on just vesi pesu- ja puhastusaine,“ ütleb ettevõtte tegevjuht Beate Oberdorfer. Seepärast toetatakse vee puhastusjõudu sellega, et kasutatakse ainult kergesti ja täielikult lagunevaid tooraineid nagu taimsed seebid, suhkrutensiidid ning mineraale nagu sooda ja silikaadid. Sünteetilisi tensiide Sonetis ei kasutata.
Kõik pesuaktiivsed ained on taimsest toorainest ja seega täielikud biolagunevad. Põhikomponendid, millest pesuaineid valmistatakse, on mahedalt toodetud oliiviõli, kookosõli, rapsiõli ja palmirasv. Meeldiva lõhna annavad toodetele mahepõllunduslikult toodetud eeterlikud õlid. Soneti tooted sobivad ka allergikutele. Neile, kes eelistavad siiski täiesti lõhnatuid tooteid, töötati välja neutraalne sari, millesse lõhnaained ei lisata.
 
Samuti on Soneti toodete valmistajate jaoks oluline midagi veele tagasi anda ning vett uuesti elavaks muuta. Selleks energiseeritakse vett nn veekeerutaja abil. See käib nii, et kogu tootmiseks kasutatav vesi juhitakse keerleva joana läbi kaheteistkümne üksteise kohal asetseva munakujulise klaasanuma. Igasse klaasanumasse on paigutatud vääriskivi, millega vesi anumast läbi keereldes kokku puutub. „Sealjuures moodustab vesi imeilusaid vooluvorme ning laeb ennast uuesti energiat täis. See annab veele allikavee kvaliteedi,“ ütleb Soneti teine tegevjuht Gerhard Heid. Päevas kasutab Sonett kuni 7000 liitrit vett, mis kõik läbib veekeerutaja. Ettevõtte 44 töötajat kasututavad sama vett joogiveeks.
 
 

Sonett pesuvalgendaja 450g

Hind: 4.45 EUR
+ - 

Sonett plekieemaldaja 100ml

Hind: 4.60 EUR
+ - 

Sonett pesupulber 2,4 kg

Hind: 16.99 EUR
+ - 

Sonett vedelsapiseep 1l

Hind: 12.19 EUR
+ - 

Sonett veepehmendaja 500g

Hind: 5.74 EUR
+ - 

Sonett tsitrus vedelseep 1l

Hind: 13.35 EUR

Sonett roosi vedelseep 1l

Hind: 15.46 EUR
+ - 

Tulemused 1 - 21 / 42 | Leht 1 / 2