Rapsiõlist küünal klaasis Enese leidmine 6x6x6 cm

Epood > AJURVEEDA > Küünlad, õlipõletid, küünla-ja viirukihoidjad >Rapsiõlist küünal klaasis Enese leidmine 6x6x6 cm
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Rapsiõlist küünal klaasis Enese leidmine 6x6x6 cm 5.05 EUR
4.05 EUR
 
100% taimsest öko rapsiseemne õli vahast valmistatud küünal on valmistatud traditsioonilisel viisil Belgias.  Lõhnastamiseks on kasutatud parabeeni vabu eeterlikke õlisid. Taaskasutatav pakend, keskkonnasõbralik toode, mis loob sooja tunde nii selle kasutajale kui valmistajale. 
Rapsiõli on valmistatud rapsi seemnetest ja ei sisalda toksilisi osakesi ning pole kahjulik keskkonnale. Raps kaitseb pinnast oma kasvu ajal ja seda kasutatakse nii loomatoiduks kui õli tootmiseks. Tegemist on GMO vaba rapsiga. Erinevalt parafiinist on rapsiõli vaha ja selle põlemisjäägid on ohutud nii nimese tervisele kui metsloomadele. Selle tootmisel on kesskkonna jalajälg oluliselt väiksem kui soja tootmisel, mida samuti kasutatakse küünalde tootmisel. 
Rapsiõli on kasvatatud ja töödeldud Euroopas. 
 
100% taimne ja looduslik mahedast rapsiõlist valmistatud lõhnaküünal nelinurkses klaasis on imelius tähendusega kingistus endale või sõbrale, mis aitab meie ellu tuua tingimusteta armastust ja kaastunnet. Põlemisaeg 25 tundi.
Imeline lõhnanauding naturaalsetest eeterlikest õlidest. Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: Lõhnaküünal „Armastus“ koostises on 3% eeterlikud õlid:  patšuli ja viirukipuu.