RAW GAIA

Epood > KAUBAMÄRGID > RAW GAIA

Raw Gaia

 
Raw Gaia on maailma esimene elusate orgaaniliste nahahooldustoodete ja orgaaniliste ilutoodete käsitsivalmistatud sari, mille puhul on kasutatud ainult külmpressitud, orgaanilisi, taimseid, julmuse- ja keemiavabu koostisosi.
 
Looduslikel ja orgaanilistel nahahooldustoodetel on silmapaistvad niisutavad ja pinguldavad omadused, kuna need on täiesti puhtad ja elavad ning valmistatud Maa kõige toitvamatest ja kaunimaks muutvatest nahka hooldavatest koostisainetest, mis on palju tõhusamad kui mistahes keemilised või kunstlikud niisutajad.
 
Tänu erilisele madalal temperatuuril töötlemisele säilitavad Raw Gaia orgaaniliste nahahooldustoodete koostisained kogu oma elujõu, antioksüdandid, vitamiinid, mineraalid ja asendamatud rasvhapped, mis aitavad niisutada, tervendada ja taaselustada igat nahatüüpi.
 
Raw Gaia on üks maailma kõige eetilisemaid ettevõtteid. Kõik koostisained on orgaanilised, taimsed, julmuse- ja kemikaalide vabad. Samuti on nad ilu ja vananemisega seotud toodete puhul pühendunud ennenägematule „eetilise turustamise” põhimõttele, mis on vabad valedest ning võimaldavad teil nautida toodete tõelist headust.
 
Raw Gaia kliendid on öelnud, et hindavad orgaanilise nahahoolduse tooteid ja orgaanilisi ilutooteid nende toodete elusate omaduste ning täieliku loodusliku puhtuse tõttu. Raw Gaia tooted on täiesti ainulaadsed, neil on meeldiv tekstuur ja lõhn ning need annavad teile suurepärase tunde ja väljanägemise.
 
Julgustame teid proovima Raw Gaia tooteid ja nautima hooldust, mida ainult looduslik, elav ja puhas Maa saab pakkuda.
Sobib kasutamiseks taime- ja toortoitlastele.

Raw Gaia MSM ilukreem 50 ml

Hind: 35.90 EUR
+ - 

Raw Gaia MSM ilutoonik 50ml

Hind: 24.90 EUR
+ -