Puuvillane tekk ELUPUU Ø150cm

Epood > KINGIIDEED >Puuvillane tekk ELUPUU Ø150cm
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Rannarätik ELUPUU Ø 150cm 28.00 EUR
 

Puuvillane tekk elupuuga mustal taustal. Võib kasutada rannarätikuna või piknikutekina. Kaal 592g
 
Pakend sisaldab tooteteavet hollandi, inglise, saksa, itaalia, prantsuse ja hispaania keeles.
Pesemisjuhend: peske madalal temperatuuril eraldi, lisage värvi säilitamiseks veidi äädikat.
 
 
Erinevate usundite ja vaimsete traditsioonide elupuu
Elupuu on võimas sümbol, mis eksisteerib sajandeid ja kogu maailmas erinevates usulistes ja vaimsetes traditsioonides.
 
 
 
Elupuu, iidne Iraan
Iraani mütoloogias on mitu püha taimetooni, mis on seotud elu, tervenemise ja igavikuga. Nagu taimede, puude jumalanna ja surematuse eestkostja.
 
Elupuu, baha'i usk
Elupuu kontseptsioon ilmub bahá'í usu kirjutistes, kus see võib viidata Jumala, manifesteerimise suurepärasele õpetajale, kes ilmub inimkonnale nende vanusest alates.
 
Elupuu, budism
Budistliku traditsiooni kohaselt on Bodhi puu ehk Bo puu see puu (Ficus religiosa), mille all Prins Siddharta istus, kui ta umbes 2500 aastat tagasi Indias Bodh Gayas saavutas valgustumise ja sai seeläbi Buddhaks (Ärkamine). .
 
Elupuu, Hiina
Hiina mütoloogias kujutab elupuu nikerdamine sageli ka fööniksit ja draakonit, kus draakon tähistab sageli surematust. Taoistlik lugu räägib puust, mis annab surematuse virsiku iga kolme tuhande aasta tagant, ja surematuks saavad kõik, kes söövad vilja.
 
Elupuu, Euroopa
XVIII sajandil kuulus kirjanik ja alkeemik Antoine-Joseph Pernety samastas elupuu elu eliksiiriga ja filosoofi kiviga.
 
Elupuu, germaani paganlus ja norra mütoloogia
Germaani paganluses mängivad puud silmapaistvat rolli, esinedes säilinud tekstide erinevates aspektides ja isegi nende jumalate nimel. Elupuu ilmub norra religioonis kui Yggdrasil, maailmapuu, mis laieneb läbi 9 maailma, hoides kogu elu 3 maagilist allikat: tarkuse ja teadmiste allikat, mineviku, oleviku ja tuleviku ning ruumi allikat , kosmost ise.
 
Elupuu, islam
Puud mängivad olulist rolli ka Koraanis. Kuupäevapalmi mainitakse umbes 20 korda ja seda kirjeldatakse kui paradiisist pärit ja tervendavat mürki. See on puu, mille all Maria - Allahi sõnul - Jeesuse sünnitas. Oliivipuu kohta on kirjutatud: "See näitas jumala lamba troonilt tulevat eluvee puhast jõge, kristallselget, mis tuli. Keset teed ja üle jõe kasvab elupuu, mis paljastab iga kuu kaksteist korvi puuvilju. Ja selle puu lehed on mõeldud inimeste raviks. "
 
Elupuu, Mesoamerica - maiade kultuur
Mayade seas kujutas keskmaailma puu endast tseibapuu või esindas seda. See tähistab telge,  universumi stabiilset keskpunkti.
 
Elupuu, judaism
Elupuu on mainitud 1. Moosese raamatus. Eedeni aias on kõige tuntum puu hea ja kurja tundmise puu, millest Aadam ja Eeva sõid ja põhjustasid paradiisist väljasaatmise. Judaism mainib ka elupuud või hingedepuud. See puu toodab hinge ja seeläbi ka elu ise.
 
Elupuu, Põlis-Ameerika
Elumotiivi motiiv on kindlalt esindatud põliselanike traditsioonides, sealhulgas Ojibway kosmoloogias. Elupuu tähistab kõike, mis sellel planeedil ja universumis elab. See "lööb" elurütmi päevast päeva, aastast aastasse, elu pärast elu. Põlisameeriklased hindavad kõrgelt kõike, mis elab, ja on meistrid, et hoida tasakaalu oma vajaduste ja looduse pakutavate vahel.