Purustatud lagritsa juur 150g

Epood > KAUBAMÄRGID > SALVIA PARADISE >Purustatud lagritsa juur 150g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Purustatud lagritsa juur 150g 7.90 EUR
 
 
Lagrits - Glycyrrhiza glabra on traditsiooniline ravimtaim, mida mainitakse esimeses Hiina taime atlases, mis dateeriti 3000 aastat eKr.
 
Lagritsale on iseloomulik magus maitse, mida enamik inimesi tunneb lapsepõlvest lagritsakommides oleva maitse järgi. Kuid kommides oli ka palju aniisi, seega pole see võrdlus täiesti täpne. On kindel, et lagrits on peedisuhkrust 50 korda magusam ning selle omaduse tõttu nimetatakse seda ka magusaks puiduks. Lagritsa peamine eelis on see, et see sobib suurepäraselt segudesse, kuna see varjab mõne teise ürdi mõnikord ebameeldivat maitset. Kasutatakse peamiselt mao- ja hingamisteede tervistavates segudes. Toetab kogu seedetrakti tervist   ning aitab kaasa kuse- ja reproduktiivfunktsioonide normaalsele toimimisele.
 Lisaks soovitatakse lagritsat liigeste tervise toetamiseks.
 
Lagrits mõjutab südame-veresoonkonna tervist. See reguleerib energiat, toetab looduslikku kaitsevõimet - immuunsüsteemi. Lagritsal on antioksüdantne toime,  aitab kaalust alla võtta, sobib dieetide jaoks. Viimaseks sobib lagrits vaimse rahu taastamiseks ja närvisüsteemi toetamiseks.
 
Hoiatus: Lagrits ei sobi diabeetikutele ja kõrgema vererõhuga inimestele, samuti rasedatele ja lastele.
 
Kasutamine: valage üks teelusikatäis lagritsajuurt 250 ml külma vette ja keetke korraks, seejärel jätke 15 minutiks seisma. Jooge  1-2 korda päevas.