Prana Yoga viiruk 10tk. pakis

Epood > KAUBAMÄRGID > FIORE D´ORIENTE >Prana Yoga viiruk 10tk. pakis
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Prana Yoga viiruk 10tk. pakis 4.90 EUR
3.50 EUR
 
 
Traditsiooniline mee viiruk. Sisaldab 10 viirukipulka. Lõhnapulga pikkus on 23 cm ning põlemise aeg 65-80 minutit.

Jooga viiruk on sündinud eesmärgiga pakkuda joogat harrastavatele inimestele kasulikku ja tervislikku vahendit, et aidata neid harjutuste tegemisel. Kollektsioon koosneb 14 lõhnast. Nimed tähistavad lõhna või vibratsiooni või kasutatavat ulatust, seetõttu on kasutatud mett sisaldavaid segusid ja 45%  vaikudega segusid. Nagu kõik muud Fiore D’Oriente toodetud viirukid, on ka need valmistatud kvaliteetsetest toorainetest, mis ei sisalda ftalaate, benseeni, ksüleeni ega tolueeni ega sisalda naftakeemia- ega sünteetilisi aineid.
 
100% naturaalsed koostisained.
 
Praana´= elujõud! Peaaegu kõik hatha jooga ehk füüsilise jooga stiilid suurendavad praana või elujõu hulka sinu kehas.
 
Jooga, nagu ka akupunktuur või tai chi ja qi gong, põhineb praanal. Need praktikad näevad praanat kui peamist jõudu, mis hoiab alal kõike. Joogid on läinud sammu veelgi kaugemale, soovitades praana intelligentset kasutamist kui võtit spirituaalsele ärkamisele.
 
Praana on alati mänginud tähtsat rolli hatha joogas. Iidseid kirjutised järjestavad erinevad tehnikad, mis aitavad ehitada, kanaldada ja reguleerida elujõudu. Nendes kirjutistes on kirjeldatud aasanaid kui joogapraktika alustala, kuna need on lihtsalt kättesaadavad ja aitavad vabastada elujõudu, sest aasana hoidmine koos sügava teadliku hingamisega lahustab praana blokeeringud. Erinevad asendid vabastavad praana erinevatel viisidel. Ettepainutused näiteks suurendavad praana hulka, mis rahustab, pehmendab ja maandab, tahapainutused aitavad vabastada praanat, mis on rohkem avav ja energiat andev.
 
Seega, peamine põhjus, miks sa tunned end paremini peale joogatundi, seisneb elujõu liikumises, mis viib sind paremini tasakaalu, muudab sind terviklikuks ja sobib sinu mentaalsete või füüsiliste vajadustega. 

Riik: India