Planet Ayurveda Brahmi 60 taimset kapslit

Epood > KAUBAMÄRGID > PLANET AYURVEDA >Planet Ayurveda Brahmi 60 taimset kapslit
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Planet Ayurveda Brahmi 60 taimset kapslit 17.90 EUR
 
Brahmi(sasi-vesikaak)  ajaloost: Juba 3000 aastat tagasi tunti Indias tema tugevat toimet mälu parandajana, keskendumise soodustajana, stressi ravis, mitmesuguste neuroloogiliste hädade leevendamisel, aga ka üldtoniseeriva vahendina. Tänu neile omadustele on teda kutsutud aju toiduks ning, uuemal ajal ka mälupulgaks. Näitena- kui enamus maailmast ei osanud parkinsoni ning  alzheimeri  vaevustega midagi ette võtta, siis Indias kasutati selleks otstarbeks edukalt brahmit. 
 
Ayurveda on inimkonna õnnistuseks andnud loomulikult nii palju hämmastavaid maitsetaimi, et hoolitseda meie keha eest ilma kõrvalmõjudeta.
 
 
Tänapäeval on brahmi tuntud ja laialdaselt kasutusel ennekõike mälu tugevdajana, stressi leevendajana, tähelepanu- ja ärevushäirete ravijana, samuti keskendumise soodustajana, aju stimulandina. Lühidalt- toetab ta kogu närvisüsteemi, s.h. aju häireteta toimimimist. Lisaks eelnevale omab brahmi ka adaptogeenseid omadusi ning teda seostatakse positiivse mõjuga mitmetele siseorganitele, kuid tänu ülivõimsale renomeele neuroloogiliste probleemide leevendajana, kipuvad need  jääma tahaplaanile.
Mõru, magus ja jahutav. Tasakaalustab kõiki 3 tüüpi- Vatat, Pittat ja Kaphat. Taime sanskritikeelne nimi brahmi tuleb sõnast "brahman", mis tähendab universaalset teadvust ning brahmi ehk sasi-vesikaak ongi tuntud sellega, et mõjutab mõttekvaliteeti. Sellest on abi, kui ollakse "takerdunud" korduvasse hävitavate harjumuste tsüklisse, olgu siis tegemist toitumis-, suhtlemis- või tundeharjumustega. Seda seepärast, et sasi-vesikaak(brahmi) loob selgust, mistõttu teda kasutataksegi aktiivsus-ja tähelepanuhäire (ADHD) ja autismi ning erinevate vaimuhaiguste korrastajana. Puhastavad omadused tulenevad sasi-vesikaagi spetsiifilisest võimest alumiiniumi ja kaadmiumi ajust välja uuristada.


Koostisosad: Brahmi (Bacopa Monnieri)500mg standardiseeritud ekstrakt, taimne tselluloosist saadud kapslikest.  Ei sisalda pestitsiide, anorgaanilisi väetisi ega muid kemikaale.

Manustamine: 1-2 kapslit 2x päevas suukaudselt pärast sööki.


Toidulisandid ei ei asenda mitmekesist toitumist. Päevast tarbimist mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.


Tootja: Planet  Ayurveda, India