Planet Ayurveda Aloe Vitals kapslid 60tk

Epood > KAUBAMÄRGID > PLANET AYURVEDA >Planet Ayurveda Aloe Vitals kapslid 60tk
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Planet Ayurveda Aloe Vitals kapslid 60tk 17.90 EUR
 
Aloe Vitals sisaldab Aloe Vera (Aloe barbandesis) väga tõhusat ekstrakti 3: 1. Aaloet kasutatakse ajurveedas,  et reguleerida vererõhku, tohterdada nahahäireid, tõsta  immuunsust ja seedetrakti  tervist jne.
Aloe vitals koosneb  Aloe Vera taimest, millel on lugematuid häid omadusi. Seda kasutatakse kõigi kolme tüübi(Vata, Pitta, Kapha) energia tasakaalustamiseks. Sisaldab rikkalikult C- ja E-vitamiini, mis annab sellele korraliku põletukuvastase toime.  Niisutab tõhusalt nahka ja  toimib seega kaitsva barjäärina. Aloe Vitals on täis antioksüdante.  Rahustab sisemiselt ja väliselt.
 
Koostisosad: Aloe Vera (Aloe barbadensis) - mis toidab elundeid seestpoolt väljapoole. Aloe Vera aitab vererõhku reguleerida ja toimib immuunsüsteemi võimendajana. Sobib hästi haavade rahustamiseks  ning panustab  tublisti naha tervisesse.
 
Planet Ayurveda Aloe Vitals kapslid koosnevad 100% standarditud ekstraktist, iga kapsel sisaldab 500 mg Aloe barbandesi ekstrakti, suhe 3: 1.
 
Kapsli kest on valmistatud  taimsest tselluloosist.
 
Pakend: 60 kapslit, 500 mg puhast ravimtaime ekstrakti igas kapslis, lisaaineid ei ole
 
Manustamine: 1… 2 kapslit kaks korda päevas pärast iga sööki vee või piimaga
 
Planeedi Ayurveda Aloe Vitals kapslid on valmistatud parima kvaliteediga standardiseeritud ekstraktist, milles puuduvad pestitsiidid, anorgaanilised väetised ja lisatud kemikaalid. 

Toidulisandid ei ei asenda mitmekesist toitumist. Päevast tarbimist mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.


Tootja: Planet Ayurveda, India
 
 
Soovitus:
 
Maksimaalse tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada samaaegselt NEEMI kapsleid.