Palmivahast teeküünalde komplekt 7 chakrat

Epood > AJURVEEDA > Küünlad, õlipõletid, küünla-ja viirukihoidjad >Palmivahast teeküünalde komplekt 7 chakrat
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Palmivahast teeküünalde komplekt 7 chakrat 5.50 EUR
 
Chakrad on energiakeskused, mis paiknevad piki selgroogu inimese närvisüsteemi tähtsamates hargnemiskohtades. Kõikidel chakratel on oma valdkond, mida ta meie füüsilises, mentaalses(mõtlemine) ja vitaalses (emotsioonid) kehas mõjutab. Kui mõni energiakeskus on blokeerunud ja energia ei liigu vabalt, siis avaldub selle chakra negatiivne pool. Olukorra parandamiseks ja enda tervendamiseks elavda vastava chakra energiat.
 
Kõik chakrad moodustavad ühtse süsteemi ja terviklikuks eluks tuleks tegeleda nende kõigiga. Tasub meeles pidada, et energia liigub alt ülespoole. Kui alumised chakrad on uinunud, siis ei pääse energia hästi ka ülemistesse. 100% palmivahast chakraküünaldes on kasutatud 3% naturaalseid eeterlike õlide lõhnasegusid. Eeterlikke õlisid on katsetatud mediteerides erinevate chakrate energiatel ning leitud sel viisil lõhnakombinatsioonid, mis mõjutavad just neid chakraid.
 
Chakraküünlaid kasuta mediteerimise ajal või põleta niisama ilu pärast. Igal nädalapäeval võib põletada ühte seitsmest chakraküünlast ja sel päeval tegeleda just selle chakra energiaga. 


Põlemisaeg: 5-6 h
 
Komplekti kuulub 7 teeküünalt, igaüks erineva chakra värvi ja lõhnaga.
 
Küünlad on valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast.
 
Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõtteid järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised. Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.
 
 
NB!
 
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse.  
 
Ära kasuta votiivküünlaid ilma klaasita – nii sulavad need palju hõlpsamini ning nende põlemisaeg on seega lühem.