OM Yoga viiruk 10tk. pakis

Epood > KAUBAMÄRGID > FIORE D´ORIENTE >OM Yoga viiruk 10tk. pakis
Tootevalikud:
Nimetus Hind
OM Yoga viiruk 10tk. pakis 4.90 EUR
3.50 EUR
 
Traditsiooniline mee viiruk. Sisaldab 10 viirukipulka. Lõhnapulga pikkus on 23 cm ning põlemise aeg 65-80 minutit.

Jooga viiruk on sündinud eesmärgiga pakkuda joogat harrastavatele inimestele kasulikku ja tervislikku vahendit, et aidata neid harjutuste tegemisel. Kollektsioon koosneb 14 lõhnast. Nimed tähistavad lõhna või vibratsiooni või kasutatavat ulatust, seetõttu on kasutatud mett sisaldavaid segusid ja 45%  vaikudega segusid. Nagu kõik muud Fiore D’Oriente toodetud viirukid, on ka need valmistatud kvaliteetsetest toorainetest, mis ei sisalda ftalaate, benseeni, ksüleeni ega tolueeni ega sisalda naftakeemia- ega sünteetilisi aineid.
 
100% naturaalsed koostisained.

"Om" on korraga nii mantra kui ka müstiline heli, mis on püha mitmes religioonis: hinduismis, budismis, jainismis ja sikhismis. Silbi "om" tähendus on sanskriti keeles sõna-sõnalt "see, mida valjusti häälitakse" või ka "heli" ja "hüüdma", kuid selle algupärane tähendus olenemata tõlgendustest on üks – "mina".
Hindude uskumustes võttis [maailma] loomise alguses jumalik kõikehõlmav teadvus esialgse kuju vibratsioonina, manifesteerudes helina "om". Enne loomist ja manifesteerumist oli see vaid tühjus, uinuvas olekus potentsiaal. Nõnda sümboliseerib "omi" lausumisega tekkinud vibratsioon jumala manifesteerumist, kuju võtmist.
 
Sellesse helisse on koondunud minevik, olevik, tulevik ja kõik, mis nende kolme vahel eksisteerib. See on absoluutse reaalsuse peegeldus, mis sümboliseerib ka universaalse loomise sügavamat sisu, sealhulgas sündi, elu ja surma.

Riik: India