Naturigin püsivärv juustele MUST 2,0

Epood > KAUBAMÄRGID > NATURIGIN >Naturigin püsivärv juustele MUST 2,0
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Naturigin püsivärv juustele MUST 2,0 12.90 EUR
 
Tegu ei ole täisökoloogiliste juustevärvidega, vaid parema alternatiiviga juuksevärvidele. Toodetest on eemaldatud suuremad ja tugevamad mürgid nagu ammoniaak, säilitusained ehk parabeenid ja resortsinool.
Naturigin juuksevärvide looduslikud koostisained vastavad täielikult Ecosert standardile – s.t , et vähemalt 95% looduslike koostisainete koostisainetest on looduslikud või loodusliku päritoluga. Mitte rohkem kui 5% kogu koostisainetest on sünteetilist päritolu. Need on ained, mida peetakse toote jaoks vältimatult vajalikuks. Nad peavad kuuluma lubatud ainete nimekirja ja nende ainete saamiseks kasutatud meetod peab olema sama, kui saadakse looduslikke koostisaineid.
NATURIGIN töötab vastavalt „loodusliku ja orgaanilise“ definitsioonile, mis on kõrgeim võimalik hinnang. 
100% ammoniaagivaba! – ammoniaak võib kahjustada proteiini, mille nimeks on türosiin, mis asub juukse sees ning mida kahjustades kaotab juus võime hoida värvipigmenti. Aluseline aine, mis tõstab juukse pH arvu. Selle tulemusel juus paisub ja soomuskiht avaneb ning värvipigmendid saavad tungida juukse sisemusse. Ammoniaak muudab vesiniku veeks ja happeks ja selle tulemusel värv esialgu valgendub. Väikesed värvimolekulid ühinevad vaba happega, moodustades suuri värvipigmente, mis tungivad juukse sisse ja kinnituvad paisumise tõttu. Värvi kuludes eemalduvad juusest esialgu väiksemad pigmendid ning järgi jäävad suured põhipigmendid, mis annavad toonile sügavust. Püsivärvidele omaselt värv mitte ei kulu maha, vaid kasvab välja nähtava piirjoonega.
100% resortsinoolivaba!  - uuringud näitavad, et väike osa resortsinooli tungib juuste värvimise protsessi ajal läbi naha. Vabad ühendid säilivad sarvkihis ning muutuvad aeglaselt vereringele kättesaadavaks. Kahjulik mõju silmadele, nahale, hingamisteedele, lisaks võib põhjustada hormonaalseid häireid, kutsub esile kilpnäärme häireid. Kasutatakse juuksevärvides blondeerimisvahendina. Tavatoodetes ei ole piiritletud kui palju võib ainet lisaainena ihuhooldustoodetesse panna.
100% parabeenivaba! Methyl, Propyl, Butyl ja Ethyl Parabeene, mis võivad põhjustada allergeenseid ja hormonaalseir häireid.
Ei sisalda 1-Napthol (1-naftool) – põhjustab allergilisi reaktsioone.
100% värvi katvus! Naturigin juuksevärve on testinud ja katsetanud nii kliendid kui spetsialistid ning võib rõõmuga öelda, et tulemused on olnud hämmastavad. Naturigin annab täieliku värvikatvuse nii loomulikele kui värvitud juustele. Intensiivsed värvipigmendid katavad 100%  ka hallid juuksed. See suurepärane tulemus on saavutatav tänu Naturigin kvaliteetsele värvisüsteemile.
100% püsijuuksevärv! Naturigin orgaaniliste koostisainetega juuksevärviseeria koosneb 19 püsijuuksevärvist koos kaasnevate lisatarvikutega. 
Naturigin 100% ammoniaagi ja parabeenivabad püsijuuksevärvid koos erilise jojoba, sojavalgu ja 10 erineva puhta ja õrna orgaaniliste ekstraktide seguga ning naturaalsete õlidega kaitsevad juukseid värvimise ajal ning lisavad juustele sära ja toitaineid.
Tõeline ilu on orgaaniline ja Naturigin tooted peavad kompromissitult olema nii looduslikud kui puhtad kasutades parimat võimalikku toorainet.
 Proffessionaalne kvaliteet! Naturigin värvisüsteem kasutab professionaalseid  koostisaineid, mis võimaldavad täiusliku tulemuse, seejuures jättes välja niipalju kahjulikke kemikaale kui võimalik. Nii saavad nad tagada, et toode sisaldab nii palju kergeid orgaanilisi ja looduslikke koostisosi kui võimalik, kahjustamata seejuures toodete toimet ja funksionaalsust.
Jojobaõli saadakse jojoba seemnetest. Jojobaõli ülesanne on pehmendada ja siluda nahka ja juukseid. Samuti pakub ta juustele kuumakaitset. Kandes nahale jätab ta suurepärase mitterasvase niisutava ja pehmendava tunde.
Sojavalk saadakse sojaubade happelise, aluselise või ensümaatilise hüdrolüüsi käigus. Sisaldab peamiselt aminohappeid, peptiide ja valke. Sojavalk võib sisaldada lisandeid, mis koosnevad peamiselt süsivesikutest ja liptiididest koos väiksemas koguses mitmesugustest bioloogilist päritolu orgaanilistest ainetest. Ta on antistaatik, vähendab staatilist slektrit neutraliseerides elektrilaengu. Ta hoiab ja säilitab niiskust justes. Jätab juuksed kergesti kammitavaks, nõtketeks, pehmeteks, säravateks ning annab kohevust, kergust, läiget. Säilitab naha hea seisukorra. On suur E-vitamiini allikas, sobides kõikidele peanaha ja juuste tüüpidele. 
Mandariiniõli saadakse mandariini koore pressimisel. Suurendab juuste ja naha heaolutunnet. Annab tootele värske ergutava lõhna. Säilitab naha hea seisukorra. Sisaldab ensüüme, millel on antiseptiline ja toniseeriv mõju, parandades juuste seisukorda ning jättes need hästilõhnavaks.
Päevalilleõli saadakse päevalilleseemnete pressimisel. Pehmendab ja silub nahka ja juukseid. Jätab juuksed kergesti kammitavaks, nõtketeks, pehmeteks, säravateks ning annab kohevust, kergust, läiget. Säilitab naha hea seisukorra. Kerge õli, imendub kergesti nahka ja juustesse. Aitab säilitada juuste ja naha niiskustaset.
Virsikuseemneõli koosneb peamiselt rasvhapete glütseriididest. Pehmendab ja silub nahka ja juukseid. Säilitab naha hea seisukorra. Kasutatakse peanaha seisundi parandamiseks, juuste ja naha niisutamiseks ja toitmiseks.
Aprikoosiseemneõli koosneb peamiselt rasvhapete glütseriididest. Pehmendab ja silub nahka ja juukseid. Säilitab naha hea seisukorra. Kasutatakse peanaha seisundi parandamiseks, juuste ja naha niisutamiseks ja toitmiseks.
Nisukliiekstrakt aitab vältida välistegurite kahjulikku mõju nahale ja juustele. Säilitab naha hea seisukorra. Loob nahale ja juustele niiskustõkke kaitstes nii neid kuumuse kahjustava mõju eest kasutades kuivateid, juuksesirgendajaid, fööne, lokirulle jt. Annab juuste- ja naharakkudele energiat.
Sheavõi pehmendab ja silub nahka ja juukseid. Sisaldab palju A, E ja F vitamiine. Toimib juustele rikkalikult niisutavalt. Aitab kaitsta nahka ja peanahka kuivamise eest ning aitab taastada naha ja juuste elastsust.
Viinamarjaseemne õli saadakse viinamarjaseemnete pressimise, sisaldab peamiselt rasvhapete glütseriididest. Pehmendab ja silub nahka ja juukseid. Kaitseb nahka ja juukseid keskkonna agressiivsete mõjude eest. Toidab igat tüüpi juukseid ja nahks. Sisaldab võimast antioksüdantide segu.
Sidruniõli on värskest tsitrusest saadud lenduv õli. Suurendab juuste ja naha heaolutunnet. Annab tootele värske ergutava lõhna. Sisaldab ensüüme, millel on antiseptiline ja toniseeriv mõju, parandades juuste seisukorda ning jättes need hästilõhnavaks.
Greibiõli värskest greibist saadud lenduv õli. Pinguldab nahka. Suurendab juuste ja naha heaolutunnet. Mõjub juustele ja peanahale värskendavalt ja noorendavalt.
Aaloe ekstrakt pehmendab ja silub nahka ja juukseid. Jahutab, rahustab ja toidab juukseid ja peanahka. Aaloe ekstrakti kasutatakse lokaalselt või võetakse sisse. Traditsiooniliselt kasutatakse teda naha tervendamiseks.
Naturigin juuksevärve ei ole kunagi ega hakata ka kunagi testima loomadel. Erinevalt ettevõtetest, kes ikka veel mõttetult vigstavad ja tapavad loomi, et testida oma tooteid, pakub Naturigin „vegan“ tooteid, mida ei ole kunagi loomadel katsetatud. Nende lubadus oma klientidele on, et Naturigin 
Traditsiooniliselt kasutatakse teda naha tervendamiseks.
Naturigin juuksevärve ei ole kunagi ega hakata ka kunagi testima loomadel. Erinevalt ettevõtetest, kes ikka veel mõttetult vigstavad ja tapavad loomi, et testida oma tooteid, pakub Naturigin „vegan“ tooteid, mida ei ole kunagi loomadel katsetatud. Nende lubadus oma klientidele on, et Naturigin tooted on „vegan“ ja järgivad elustiili ilma julmuseta.
Kergesti kasutatavad 30 min juuksevärvid!
Kasutamine:
Pakend sisaldab: kreemjat värvi (A), aktivaatorit (B),värvimisjärgset hooldust (C), kindaid (D).
Samm 1: Valmistada segu ette tühjendades kreemja värvi (A) aktivaatori pudelisse (B) ning raputada korralikult.
Samm 2.1: Pool aktivaatori pudelis (B) olevat segu kanda väljakasvanud juustele ja peanahale ning lasta mõjuda 20 minutit. Seejärel kanda ülejäänud segu ülejäänud juustele ning lasta mõjuda 10 minutit.
Samm 2.2: Kanda kogu segu aktivaatori pudelist (B) juustele alustades juustejuurtest liikudes juusteotste poole. Seejärel masseerida segu juustesse ja peanahka ning lasta mõjuda 30 minutit. Seejärel lisada juustele veidi vett, et tekiks vaht, masseerida juukseid ja peanahka ning seejärel loputada leige veega.
Samm 3: Kanda värvimisjärgne hooldus (C) juustele ning põhjalikult masseerida see juustesse ja peanahka 2 minutit ning seejärel loputada. Pehme ja loomuliku tulemuse saavutamiseks võib lisaks kasutada oma tavapärast juuksepalsami kohe pärast värvimist. Vajadusel korrata.
Naturigin juuksevärvid sisaldavad vähemal määral, kui tavavärvid:
Etanoolamiin on värvitu, viskoosne, kergesti süttiv vedelik, ammoniaagilaadse lõhnaga. Etanoolamiini P-fenüleendiamiini kasutatakse juuksevärvides värvainena. P-fenüleendiamiini on rohkem tumedates juuksevärvides. Põhjustavad allergilisi reaktsioone, naha tundlikkust, mutatsioone. Kasutatakse, sest aine aitab värvil jõuda juuksejuurteni. Õrna naha puhul võib tekitada allergilisi reaktsioone.
Hydrogen peroxide – Vesiniklahus, mis ei esine tootes puhtal kujul nagu tavavärvides.
2-Methylresortsinool – mitte segamini ajada resortsinooliga. Peseb välja juukse pigmendi, et värv saaks juuksele kinnituda. Tumedates värvides esineb ainet vähesemal määral.