Najel Aleppo söeseep 100g

Epood > KEHAHOOLDUS > Seebid >Najel Aleppo söeseep 100g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Najel Aleppo söeseep 100g 4.75 EUR
 

Aleppo söeseep näole, kehale ja juustele. Sisaldab Süüria esivanemate Aleppo seebi valmistamise oskusteavet orgaanilise söe eelistest, mis pärineb India karusmarjapuu viljast Amlast.
 
Valmistatud: Aleppo, Süüria.
 
Palun hoidke seepi pärast kasutamist puidust seebialusel  kuivana.

 
Ilma loomsete koostisosade või loomsete katseteta
Ei mingeid kunstlikke värve ega lõhnaaineid
Ei sisalda säilitusaineid
Dermatoloogiliselt testitud
 
 
 
Koostisained:  Naatriumoilvaat, vesi, söepulber (*), naatrium laurelaat, glütseriin, naatriumkloriid, naatriumhüdroksiid.
 
* mahepõllundusest
 
Al Najjari perekond on traditsioonilist viimistlust kasutades valmistanud autentset Aleppo seepi alates 1895. aastast. Süüria põhjaosas Aleppo linnas asuvas Al Najjari perekonna seebivabrikus antakse oskusteavet põlvest põlve edasi. Igal aastal novembri lõpust märtsi lõpuni korratakse maailma esimese kõva seebi tootmist sama, muutmata protsessi abil. Seejärel kuivavad seebid vähemalt üheksa kuud.
 
Najel Aleppo seep on valmistatud eranditult oliiviõlist ja loorberipuuõlist - kahest valitud õlist, mis annavad sellele palju eeliseid. Seebistatud oliiviõli on võimas puhastusvahend, mis toidab, kaitseb ja pehmendab nahka. Hea loorberõli on tuntud oma desinfitseerivate ja taastavate omaduste poolest.
 
Najeli Aleppo must seep koos orgaaniliste taimede puusöega, mis on valmistatud traditsioonilistest 200-grammistest 5% BLO-ga (loorberiõli) seepidest, ühendab Aleppo seebi ja puusöe omadused. Hiina ja ajurveeda meditsiinis on söepulbrit kasutatud tuhandeid aastaid keha detoksikatsiooniks ja puhastamiseks. Tänapäeval on söe kasutamine kosmeetikas üha populaarsemaks muutunud. Najeli Aleppo seebis kasutatav orgaaniline süsi pärineb India karusmarjadest, mida sagedamini nimetatakse Amlaks. Amla on India karusmarjapuu vili, mida, nagu nimigi ütleb, kasvatatakse Indias, aga ka Nepalis ja Sri Lankal.


47,50€/Kg