Mustikamarjad(külmkuivatatud) 15g

Epood > KAUBAMÄRGID > CHAGA HEALTH >Mustikamarjad(külmkuivatatud) 15g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Mustikamarjad(külmkuivatatud) 30g 2.80 EUR
 
Mustikaid süües saate sellelt vastupidavalt, vabalt kasvavalt taimelt erilise loodusliku antioksüdandi kaitse. Antioksüdandid vähendavad vabade radikaalide rakkudele tekitatavat kahju.
 
Mustikaid kasutatakse Aasias silmaravimite põhi koostisosana ja need mustikaid sisaldavad ravimid on väga populaarsed. Mõeldud kõigile, kes peavad oma igapäevatöö tõttu silmi päevast päeva koormama. Mustikate regulaarne tarbimine vähendab silmade väsimust ja kuivust, parandab nägemisteravust, kaitseb silmi UV-kiirguse ja kunstvalguse kahjuliku mõju eest. Tugevdab eakate inimeste silmade tervist.
 
Tugevdab kapillaare ja seetõttu on mustikas kasulik abivahend veresoontehaiguste vältimisel, mis võib diabeetikultel põhjustada tõsiseid vereringeprobleeme. Seega sobib diabeeti põdevatele patsientidele. Mustikatest tasub abi otsida ka siis, kui mälu on kehvavõitu, õppimisvõime vajab parandamist või liigutused kipuvad kohmakaks jääma.
 
Koostisained: Suhkrud 5-7%, pektiin, orgaanilised happed – maleiin- ja sidrunhape 1%, tanniinid 7%. Marjad on rikkad paljude väärtuslike vitamiinide poolest: karoteen (A-vitamiin), PP-, B1- ja B2-vitamiin. Mustikalehed sisaldavad kuni 20% tanniini, 1,6% arbutiini, 1,6% glükosiiti, 1% mürtilliini ja muid aineid.
 
Külmkuivatamine säilitab kõik kasulikud ained ja võimaldab neid nautida aastal äbi.

Mustikad on korjatud Eestimaa metsadest.

EE-ÖKO-02