Muladhara e. juurtšakra õlisegu 10ml

Epood > KEHAHOOLDUS > Tšakra kehaõlid >Muladhara e. juurtšakra õlisegu 10ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Muladhara e. juurtšakra õlisegu 10ml 12.50 EUR
9.00 EUR
 
Eeterlikud tšakra õlid on loodud massaažiks ja inhalatsiooniks, mis rahustavad ja ühtlustavad keha peenenergia süsteeme. 
Tšakra õlid on puhtad, orgaanilised eeterlikud õlid, mis on saadud harmoonilisest ja säästvast põllumajandusest ning on kombineeritud orgaanilise külmpressitud jojooba õliga.
 
Muladhara tšakra on seotud lülisamba alumise osaga, alumise puusajoone, genitaalide piirkonnaga. Juurtšakra korraldab määramata energia edasikandumist ja muundamist isikliku keharuumi alumises osas - piirkonnas, mis ulatub lahklihast 10 cm kõrgemale.
Kui esimene tšakra talitleb korrapäraselt, tunneb inimene ennast looduslik- ainelises maailmas turvaliselt ja mugavalt. Nauding tekib iseeneslikult ja inimene ei pea õigustama enese olemasolu ega tõestama oma õigust olla just see, kes ta on. Lisaks tunnistab inimene, et tema on enese heaolu eest vastutav ega tunne vajadust teiste toetuse järele. Kui elujõud selle keskuse kaudu korralikult toimib, on inimesel tugev tahe elada füüsilises tegelikkuses. Füüsiline võimekus koos elutahtega annab inimesele jõu ja vitaalsuse. See annab endast teada, öeldes`Ma olen siin`. Jõu ja vitaalsuse olemasolu kiirgab temast eluenergiana välja.


Vaimsed probleemid tasakaalutuse korral: vähe jõudu, materialistlik mõtteviis, mõte, et elu on üks raske koorem ja maailm hirmutav paik, hirm hülgamise ees, suhtlemisraskused, kinnismõtted, depressioon, apaatia, isiksuse lõhestumine, ärrituvus, solvumine, raev, kius ja vägivald kui kaitsereakstioonid.

Füüsilised probleemid tasakaalutuse korral: füüsiliselt väheaktiivne, energiavaegus, madal vererõhk, lihaste nõrkus, ülekaal, krooniline valu selja alaosas, veenilaiendid, pärasoolehaigused, urineerimishäired, iseeneslik abort, soorolli hälbed, immunsussüsteemihäired, epideemiad.

Tšakra tasakaalustamine: looduse tunnetamine ja imetlemine, maapinnal istumine, paljajalu käimine, igasugune jalgu aktiveeriv liikumine, jalatalla massaaž, meditatsioon, jooga, reiki, enesesisendused, tantsimine, mantra LAM

(Pool)vääriskivid: ahhaat, verekivi, verijaspis, granaat, rubiin

Kasutamine: kanna 3-7 tilka soovitud tšakrale ning masseeri  näpuotstega päripäeva kuni õli on imendunud. 
 
 
Koostisained: Buxus Chinensis (Jojoba), Pogostemon cablin (patšuli), Vetiveria zizanaides (vetiver), Citrus sinensis (magus apelsin), Juniperus communis (kadakas), Styrax officinale (stüüraks), Boswellia carterii (viiruk), tsitraal, limoneen, linalool

1250,00€/L

Riik: Itaalia