Manjistha lümfisüsteemile 500mg 60 kapslit

Epood > KAUBAMÄRGID > PLANET AYURVEDA >Manjistha lümfisüsteemile 500mg 60 kapslit
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Manjistha 500mg 60 kapslit 17.90 EUR
 
Manjistha nimi tähendab sanskriti keeles „erkpunast”, viidates tugevale sarnasusele vere värviga.
Ayurveda ülimalt oluline ravimtaim Manjistha on traditsiooniliselt olnud lümfi liigutaja ja aeglase vereringe elustaja. Seda kasutatakse ummistuste lagundamiseks ning vere ja lümfi ning kogu vereringesüsteemi stagnatsiooni lahendamiseks.
 
Lümfisüsteem toetab immuunsussüsteemi, juhtides kehast välja jäätmeid ja toksiine. Lümfisüsteemi peamine roll on keha kaitsmine kahjulike väliste sissetungijate, sealhulgas bakterite, mikroobsete infektsioonide ja seente eest. Kui lümfisüsteem muutub loiuks, võivad tavalised sümptomid hõlmata selliseid seisundeid nagu väsimus, kurnatus, halb immuunsus, kurguvalu, paistes käed ja jalad ning kehakaalu tõus.
 
Võimas lümfipuhastusvahendina tuntud Manjistha toetab lümfisüsteemi loomulikku funktsiooni, võimaldades toitumisel  jäätmeid kehast optimaalselt eemaldada.
 
Lääne teaduses on nüüd toetatud ajurveeda tarkust Manjistha osas. Hiljutises uuringus leiti, et see pakub maksale tuge, kui katsealused puutuvad kokku toksiliste kemikaalidega. Üks mehhanism, mille abil leiti, et Manjistha seda tegi, oli maksa glutatiooni tootmise stimuleerimine. Glutatiooni nimetatakse sageli keha väga oluliseks antioksüdandiks - antioksüdantidel on oluline roll lümfisüsteemi puhastamisel ja kaitsmisel. 
 
Toetades keha kõige olulisemate detoksorganite korrektset toimimist, võib Manjistha aidata taastada maksaensüümide taset ja kaitsta neere kahjulike toksiinide eest. See sisaldab fütokeemilist rubiadiini, ühendit, mida on hepatoprotektiivse toime osas hästi uuritud.
 
Toksiline ülekoormus võib põhjustada loidusid neerusid, mis omakorda võib põhjustada kreatiniini ja karbamiidi taseme tõusu veres. On leitud, et kasutades manjistha ekstrakti, taastub kreatiniini ja karbamiidi tase normaalsel tasemel. Samuti on leitud, et see kaitseb valulike neerukivide moodustumise eest, muutes selliste mineraalide nagu kaltsium, oksalaat ja fosfor eritumist uriiniga. Need on neerukivide kõige tavalisemad kristalsed koostisosad.

Manjistha rahustab pitta tüüpi, mis tähendab, et see vähendab kehas liigset kuumust.

Koostisosad: 100% standardiseeritud ekstrakt, iga kapsel sisaldab 500 mg Rubia cordifolia ekstrakti suhtega 10: 1
 
Pakend: 60 kapslit, 500 mg puhast taimeekstrakti igas kapsliekstraktis, lisaaineid pole
 
Manustamine: 1–2 kapslit kaks korda päevas pärast iga sööki koos puhta veega.
 
Ajurveeda planeedi Manjistha kapslid on valmistatud parima kvaliteediga standardiseeritud ekstraktist, milles pole pestitsiide, anorgaanilisi väetisi ega lisatud kemikaale, seega pole karta, et need võivad  omada kõrvaltoimeid. See toode on läbinud tõhususe, kvaliteedi ja puhtuse kontrolli, nii et parim kvaliteet jõuaks inimesteni kogu maailmas.
 
 
NB! Ei soovitata:
 
Rasedad või rinnaga toitvad naised
 
Imikud või alla 18-aastased lapsed
 
Kui kasutate retseptiravimeid, eriti verevedeldajaid, pidage nõu oma tervishoiutöötajaga.

Toidulisandid ei ei asenda mitmekesist toitumist. Päevast tarbimist mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Märkus: Info siin lehel on eneseharimiseks ja ei asenda arsti poole pöördumist

Tootja: Planet Ayurveda, India