Manipura e. päikesepõimikutšakra õlisegu 10ml

Epood > KAUBAMÄRGID > FIORE D´ORIENTE >Manipura e. päikesepõimikutšakra õlisegu 10ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Manipura e. päikesepõimikutšakra õlisegu 10ml 12.50 EUR
9.00 EUR
 
Eeterlikud tšakra õlid on loodud massaažiks ja inhalatsiooniks, mis rahustavad ja ühtlustavad keha peenenergia süsteeme. 
Tšakra õlid on puhtad, orgaanilised eeterlikud õlid, mis on saadud harmoonilisest ja säästvast põllumajandusest ning on kombineeritud orgaanilise külmpressitud jojooba õliga.

Päikesepõimiku tšakra saab alguse otse päikesepõimiku tagant. See asub rinnakorvi ja naba vahel. Enamasti tuntakse seda tšakrat `jõu keskusena`, see funktsioneeerib hoidlana, kuhu salvestuvad hinnangud, arvamused ja uskumused, mis meil on olnud enese ja maailma kohta.
Hinnangud omakorda mõjutavad eneseväärikust ja enesekindlust. Emotsionaalne ja psüühiline tasakaal paiknevad selles keskuses ja siin luuakse mõttevormid. Päikesepõimiku tsakra hooleks on peamiselt inimesed, kohad ja asjad, samuti inimese seos ideaalide, ühiskondlike institutsioonide, ühiskonna ja perekonnaga. Kuuluvustunne, sõprus, usaldus, rahulolu ja pühendumus aga ka võime säilitada keerulistel aegadel rahu - seda kõike kontrollib kolmas tšakra. Selle tšakra mõjupiirkonda kuuluvad veel seisund, vaimne heaolu, hingeline lähedus, lohutustunne.
Kui keskus on avatud avatud ja harmooniline on inimesel täisväärtuslik tundeelu - ta saab sellega hakkama. Inimene on rahul ja tal puudub igasugune sund ohustada iseenese terviklikkust, et milleski osaleda või kusagile kuuluda. 
Suhted rajanevad sobivusel, mitte sõltuvusel, vajadusel, kontrollil või manipulatsioonil. Kui see keskus on suletud, on inimese tunded blokeritud ja ta ei saa üldse midagi tunnetada. Tal pole aimu emotsioonide sügavamast tähendusest, mis annab eksistentsile uue dimensiooni. Tal pole sidet enda kõrgema eesmärgiga ega unikaalsusega universumis. Kolmas tšakra kontrollib hirmutunnet. Kui tšakra on tõkestunud, tekibki hirm.


Vaimsed probleemid tasakaalutuse korral: hirm, et ei suuda oma elu juhtida, hirm läbi kukkuda; masendus, mille on tekitanud teiste inimeste kõrged ootused; võimujanu, kontrollivajadus, vallutussoov, sisemine rahutus ja tegutsemisvajadus, võimetus lõdvestuda, alaväärsustunne, masendus, nukrus, sihitu tormlemine,; ülikriitilisus, negatiivsete emotsioonide endasse peitmine,  otsustamatus, üliemotsionaalsus või kapseldumine, hirm proovida uusi asju.

Füüsilised probleemid tasakaalutuse korral: seedimis-ja ainevahetushäired, iiveldus, artriit, mao-ja kaksteistsõrmiksoole haavandid, sooleprobleemid, diabeet, maksaprobleemid, hepatiit, kõhunäärmevähk, neerupealsete probleemid, söömishäired, kaaluprobleemid.

Tšakra tasakaalustamine: Päikesevalguse- ja soojuse tunnetamine, jooga, reiki, kõhuhingamine, Päikesetervitus, karmajooga, jalgrattasõit, enesesisendused, marsirütmid, võimas sümfooniamuusika; õhk, kuldkollane värv, lavendel, rosmariin, piparmünt, salvei; mantra RAM

(Pool)vääriskivid: tiigrisilm, merevaik, topaas, tsitriin

Kasutamine: kanna 3-7 tilka soovitud tšakrale ning masseeri  näpuotstega päripäeva kuni õli on imendunud. 

Koostisained: Buxus Chinensis (Jojoba), Rosemarinus officinalis (rosmariin), Citrus sinensis (magus apelsin), Ocimum Basilicum (basiilik), Citrus bergamia (bergamot) Nõmm-liivatee (tüümian), tsitraal, citronellol, eugenool, geraniol, limoneen, linalool- komponendid eeterlikest õlidest.

1250,00€/L

Riik: Itaalia