Maheingveri kapslid 400mg 150 kapslit

Epood > ANTHONY WILLIAM MEDITSIINIMEEDIUM SOOVITUSED >Maheingveri kapslid 400mg 150 kapslit
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Maheingveri kapslid 400mg 150 kapslit 22.50 EUR
 
Idamaises meditsiinis on ingverit  nimetatud maailma üheks väärtuslikumaks ravimvürtsiks  ning seda on kasutatud juba üle 2000 aasta meditsiinilistel eesmärkidel. Samuti on ingver on üks maailma vanimaid ja populaarsemaid koostisaineid paljude maade köökides omapäraselt hea  maitse ning kasulike omaduste tõttu tervisele.

 Ingveril on võimas immuunsust tugevdav ja põletikuvastane toime. Ingverit on uuringutes bakterivastase toime poolest võrreldud antibiootikumidega. See on väga tõhus abivahend stafülokoki  ja E.coli ja Candida Albicans`i põhjustatud infektsioonide vastu, hingamisteede ja igemete põletike korral. Seeninfektsioonid on kurikuulsad selle poolest, et neid on väga raske ravida ning sageli on need ravimresistentsed. Kuid ingveril on leitud seeneliste vastu tõhus toime, isegi ravimiresistentsete tüüpide puhul. 

Ingver aitab suurepäraselt rahustada ärritunud seedimist ning leevendada kõhuvalu. Aitab seedimisele kaasa ilma mingite negatiivsete kõrvalnähtudeta ning sellel on krampide vastane toime soolestikus. Ingver aitab leevendada ka menstruaalvalusid. Ingver on parim spasmidevastane vahend. Tassitäis ingveriteed  suudab rahustada häiritud magu ja lõdvestada kõiki teisi pinges keha piirkondi 12 tunniks. Ingver toimib toniseeriva vahendina  mitte närvide vaid pigem organite ja lihaste jaoks. Ingver kui viiruse, bakteri-ja parasiidivastane vahend on ära teeninud kõik kiidusõnad, mis immuunsüsteemi tervisele kaasa aitamise eest tema osaks saavad. Ingver on ideaalne abimees stressi, DNA rekonstrueerimise, vitamiin B12 tootmise suurendamise ja veel paljude teiste probleemide puhul.

 
Kuiv ingveri pulber on urdu keeles tuntud ka kui (سونٹھ / Saunth) ja teaduslikult tuntud kui Zingiber Officinalis. Saadakse värskest ingverist, mida enne kasutamist kuivatatakse. Kuivatatud ingveri juur pulbristatakse ja pannakse  kapslitesse. See on  peen valkjas pulber, millel on tugev aroom ja terav maitse.  On enamasti lihtne säilitada (pika säilivusajaga).
 


Kasu tervisele:
Ingver sisaldab gingerooli - ainet, millel on võimsad raviomadused.
Ingver eemaldab iivelduse mitmesuguseid vorme, eriti hommikust iiveldust.
Ingver võib vähendada lihasvalu ja valulikkust.
Põletikuvastane toime võib aidata osteoartriidi korral.
Ingver võib drastiliselt vähendada veresuhkru taset ja parandada südamehaiguste riskifaktoreid.
Ingver võib aidata ravida kroonilisi seedehäireid.
Ingveripulber võib menstruaalvalu oluliselt vähendada.
Ingver võib alandada kolesterooli taset.
Ingver sisaldab ainet, mis võib aidata vähki ennetada.
Ingver võib parandada ajutegevust ja kaitsta Alzheimeri tõve eest.
Ingveri toimeaine võib aidata võidelda infektsioonide vastu.

Koostisosad: Ingveri pulber 400mg, kapsli kest on taimsest tselluloosist.

Manustamine: 1-4 kapslit päevas koos söögiga.


Toidulisandid ei ei asenda mitmekesist toitumist. Päevast tarbimist mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.


Märkus: Info siin lehel on informatiivne  ja ei asenda arsti poole pöördumist.