Mahe vaarikalehe tee 20g

Epood > KAUBAMÄRGID > SÜVAHAVVA >Mahe vaarikalehe tee 20g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Mahe vaariklehe tee 20g 2.55 EUR
 
Ajab külmetushaiguste ajal higistama. Rahvameditsiinis üldtugevdav, kergelt köha vastane. Vaarikalehe teed võib juua ka lihtsalt niisama mõnusa maitse ja lõhna pärast. 
 
Mõne sõnaga vaarikalehe raviomadustest. Rahvameditsiinis kasutatakse vaarika lehtedest valmistatud tõmmiseid ja ekstrakte järgmiselt - ägeda kõhulahtisuse, koliitide, maoverejooksude, hemorroidaalsete verejooksude, bronhiitide, pneumooniate ning samuti vistrike, sammaspoolide ja nahalöövete ravimisel.

Anthony William: Kui on vaja tasakaalustada naiste reproduktiivorganite toimimist, siis pole miski parem kui vaarikaleht. See on reproduktiivsüsteemi ideaalne reorganiseerija ja kaitsja. Ta on ka üldine hormoonide tasakaalustaja- näiteks toetab ta neerupealisi, kui need toodavad östrogeeni, progesterooni ja testosterooni ning ta toidab oluliste toitainetega kilpnääret.  On üks kõige tugevamaid toonikuid, mis valmistab naise keha ette raseduseks. Aitab ära hoida iseeneslikkke aborte ning samuti on ta salarelv, mis võitleb sünnitusjärgse kurnatuse ja depressiooniga. Vaarikaleht suurendab ka rinnapiima teket.
Samuti on vaarikalehed kasulikud meestele, sest nad puhastavad verd ja omavad üldse detoksifitseerivat mõju. Veel avaldab vaarikaleht hämmastavat mõju neile, kes kannatavad raua puuduse all, aitab juuksed kasvama panna ning kuna ta aitab tugevdada kõhunääret, siis tunnevad end seda ürti juues hästi need, kellel on kõhunäärme põletik. On oma toimelt tipp-adaptogeen.
Märkus: Info siin lehel on eneseharimiseks ja ei asenda arsti poole pöördumist

Vaarikalehetee:

2spl vaarikalehti
8 kardemonikauna
1tl. roosipungi või- õielehti

Segage kõik ained väikeses kausis kokku. Ajage keema 4 tassitäit vett. Iga teeannuse jaoks võtke 1 tl. teesegu ja 1 tass kuuma vett. Laske tõmmata 5 minutit või kauem. (Raamatust  Meditsiinimeedium- Elumuutvad toidud ) 
Koostisosa: vaarikaleht Rubi idaei folium