Mahe odraorase pulber Uus-Meremaa 250g

Epood > ANTHONY WILLIAM MEDITSIINIMEEDIUM SOOVITUSED >Mahe odraorase pulber Uus-Meremaa 250g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Mahe odraorase pulber Uus-Meremaa 250g 14.65 EUR
 

Klorofüllirikas odraoras on  suurepärane toitumisallikas nii inimestele kui ka loomadele. Noored odraorase lehed sisaldavad kõiki vitamiine, mineraale, antioksüdante ja detoksifitseerivaid ühendeid, valke ja ensüüme, mis hoiavad inimkeha tervena.
Odraoras oli üks esimesi kultiveeritavaid terasid juba 7000 eKr. Odraorase kasutamine toidu- ja meditsiinilistel eesmärkidel ulatub kaugesse minevikku.

Odraorase  pulbril  on kõik  looduslikud eelised: 5 korda rohkem rauda kui spinati lehtedes, 7 korda rohkem C-vitamiini kui tsitrusviljades ja 30 korda rohkem B1-vitamiini kui piimas, samuti toitaineid ja mineraalaineid, kaasa arvatud karoteen, kaalium, kaltsium ja magneesium.
 
Odraorase pulbril on võimas leeliseline toime, mis on oluline inimestele, kes söövad  kõrge valgusisaldusega toitu. Leeliselised rohelised pulbrid aitavad meie seedesüsteemidel töödelda toitu, mis toob kaasa parema taastumise ja sportlikkuse
Odraoras sisaldab ainet, mida nimetatakse P4D1; sellel ei ole mitte ainult tugev põletikuvastane toime, vaid ka tõestatud, et see parandab DNA organismi rakkudes. P4D1 abistab kantserogeneesi, vananemise ja rakusurma ennetamisel. Minimeerib lihas- ja liigesevalu. 

Toidulisandina segage 5g 50 ml veega või mittehappelise mahlaga (greibimahl) ja jooge üks kord päevas või vastavalt vajadusele.


Märkus: Info siin lehel on eneseharimiseks ja ei asenda arsti poole pöördumist.


Päritolumaa: Uus-Meremaa