Mahe maarjaohaka seemne jahu 250g

Epood > APRILLIKUU SOODUSPAKKUMINE >Mahe maarjaohaka seemne jahu 250g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Mahe maarjaohaka seemne jahu 250g 12.50 EUR
10.05 EUR
 
 
Maarjaohakas suurendab maksa vastupanuvõimet, tugevdab sapi moodustumist ja eritumist ja mõjub hästi seedetraktile.
 
Maarjaohakas on pärimuste järgi "neitsi Maarja kingitus". Maarjaohakas (Silybum marianum) on pärit Vahemere äärest, ta on üheaastane ja korvõieline nagu teisedki ohakad. Tema kõrgus võib küündida 150 sentimeetrini. Paljud rahvad peavad maarjaohakat kõige tõhusamaks ravimtaimeks. Maarjaohakal ei ole teadaolevalt mitte ühtegi vastunäidustust ega kõrvaltoimet!
 
Maarjaohakas mõjub hästi maksapõletiku korral, mis on tingitud:
- viiruslikust hepatiidist
- alkoholi liigtarvitamisest
- liigsöömisest tingitud maksatsirroosi puhul
See taim soodustab tõhusalt maksa taastumist ja soodustab maksa innervatsiooni. Innervatsioon on mistahes organi või koe varustamine närviimpulssidega närvirakkude ja närvikiudude kaudu, tagades nende ühenduse kesknärvisüsteemiga.
 
Lisaks aitab maarjaohakas maksa tervendada kollatõve puhul, ravimitest või mürkidest tekkinud kahjustuste puhul (ka radiatsioonist tingitud kahjustused).
Lisaks nimetatutele on teda kasutatud veel põrna-, kilpnäärme- ja verehaiguste, soolade ladestumise, veenilaiendite, tursete, vesitõve, hemorroidide, rasvumise, radikuliidi, liigesevalude ja allergiliste nähtuste puhul. Abi on ka mitmesuguste nahahaiguste puhul.


Kasutamine: Maarjaohaka seemne jahu tõmmise valmistamiseks valatakse võetakse 30 g jahu ja 0,5 l kuuma vett. Kuumutatakse vesivannil nii kaua, kuni vee hulk väheneb poole võrra, seejärel kurnatakse läbi marli. Tarvitada 1spl tund aega peale sööki. Ravikuuri kestus on 1 kuni 2 kuud. 
Võib tarvitada ka kuiva seemnejahu 1 tl 3-4 korda päevas enne sööki koos sooja veega.

Koostisosad: Maarjaohaka seemne jahu


Märkus: Info siin lehel on eneseharimiseks ja ei asenda arsti poole pöördumist.


Päritolumaa: India


36,60€/Kg