Mahe kuivatatud põldosi 100g

Epood > ANTHONY WILLIAM MEDITSIINIMEEDIUM SOOVITUSED >Mahe kuivatatud põldosi 100g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Mahe kuivatatud põldosi 100g 9.50 EUR
 
 
 
Põldosi on suurepärane ravimtaim, mis kasvab kogu maailma ulatuses. See on täis C-vitamiini ja B-kompleksiI, samuti mineraale, nagu räni, kaltsium, magneesium, raud ja mangaan. Põldosi sisaldab võimsaid antimikroobseid, põletikuvastaseid, antibakteriaalseid ja kootavaid omadusi, mis on teadaolevalt kasulikud mitmetele terviseprobleemidele.
See sobib suurepäraselt luustiku, hammaste, juuste ja küünte tugevdamiseks ning see võib parandada luude tihedust ja  suurendada luu paindlikkust. Lisaks parandab see luumurde,  ja nihestatud liigeseid. On leitud, et see aitab ka 2. tüübi diabeediga
patsiente, vähendades oluliselt nende veresuhkru taset 1,5-2 tunni jooksul.
Põldosi sisaldab looduslikke diureetilisi omadusi, mis võivad vähendada ödeemi, paistetust, turset, veepeetust ja neerukive.
See on suurepärane RÄNI ALLIKAS ning on leitud, et see tugevdab aju sidekudesid, närvirakke ja seljaaju, parandades sellega mälu ja aidates vältida mälukaotust. Põldosi on samuti osutunud tõhusaks uriinipidamatuse, põie nõrkuse ja kuseteede infektsioonide korral korral.
Samuti on see tuntud oma vananemisvastaste, kortsudevastaste omaduste poolest tänu oma võimele aidata moodustada kollageeni ja parandada kahjustatud nahka, et saada nooruslikum kuma. Põldosja kasutatakse tavapäraselt suuveena ja mis on looduslik vahend kurgumandlite põletiku, igemepõletiku, ohatiste ja veritsevat igemete  korral. Samuti toimib see väga hästi, et aidata tervendada jalgade infektsioone, nagu jalgade seenhaigus, tervendada ja aidata külmakahjustusi, paiseid, mädapaiseid, pragunenud ja villis jalgu.

Kasutamine: 1-2 tl. kuivatatud põldosja koos 150ml keedetud  veega lasta tõmmata ca. 20minutit.

Hoida pimedas, jahedas ja kuivas kohas.

DE-ÖKO-005

Saadud EU mahepõllumajandusest95,00€/Kg