Mahe kuivatatud nõgeselehed 250g

Epood > TOIDUAINED >Mahe kuivatatud nõgeselehed 250g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Mahe nõges 250g 16.90 EUR
14.90 EUR
 
SUPERTOIDUAINE

Nõges sisaldab proteiini ja ränihapet. Olles hinnatud ravimtaim, aitab ta paljude haiguste puhul, leevendades põletikke ja alandades palavikku. Verevarustusele annab nõges palju abi just oma rikkaliku rauasisalduse poolest.
 
Kuivatatud nõgesest tehtud jahu võib lisada pea igale toidule. Samuti šampooni hulka ja kompressideks. Vartega vihtlemine aitab reumaatiliste haiguste puhul.
 
Regulaarne nõgese kasutamine aitab grippi ära hoida.
 
Hinnatud on ta ka naistehaiguste puhul, aidates mensturaalhäirete korral ja alandades valusid kuu raskel perioodil.
 
Nõgese lehed on võimas ravimtaim, mida kasvab külluslikult looduses. Nad on rikkad klorofülli ja mineraalide poolest, nagu raud, kroom, tsink, vask, magneesium,räni, koobalt ja kaltsium. Nõgeses on ka palju A-, E-,D-, C- ja K - vitamiine. Nõgese tee on immuunsüsteemi tugevdaja  ja tal on võime NEUTRALISEERIDA TOKSILISI ANTIGEENE ORGANISMIS.
 
Nõgesed  sisaldavad ka tugevat põletikuvastast  ainet, mis aitab vähendada tsütokiinide, mis on üks organismi põletiku peamisi komponente, toimet. Nõgese lehed  on samuti väga kasulikud krooniliste peavalude, kurguvalu, nina kõrvalkoobaste  infektsioonide ja  väsimuse  ära hoidmisel ning on kasulikud DIABEETIKUTELE, kuna on teada, et see vähendab VERESUHKRU taset.
 
Nõgesed  aitavad teadaolevalt leevendada bronhhide  vaevusi, nagu krooniline köha, rindkere ülekoormus, KOK (krooniline obstruktiivne kopsuhaigus) ja TB (tuberkuloos). Nõgesed on samuti piisavalt võimsad, et aidata kõrvaldada viiruslikud ja bakteriaalsed infektsioonid ning aidata eemaldada kehas liigseid vedelikke, toimides loodusliku diureetikuna. Nõgese leht võib leevendada seedehäireid, nagu iiveldus, kõhupuhitus, happe refluks ja koliit.
Nõgese tee toetab endokriinsüsteemi, kaasa arvatud põrna, kilpnääret ja pankreast. Samuti on see kasulik  maksa ja südame tervise tugevdamiseks  ning aitab vältida kuseteede põletikke  ning põie -ja neerukive .Nõgese tee  võib samuti aidata peatada sagedase öise  urineerimise mis võib olla kasulik neile, kes vajavad ilma katkestusteta und.
 
SUU LOPUTAJANA on jahutatud nõgese tee suurepärane igemepõletiku puhul ja võib aidata vältida hambakatu kogunemist.

Värske looduslik nõges võib kasvada aia ääres, tühjades piirkondades ja niitudel ning põldudel
kui UMBROHI ning seda saab teha mahlaks, lasta tõmmata teena või aurutada nagu spinatit.

71,60€/Kg