Mahe kibuvitsamarja pulber 500g

Epood > TOIDUAINED >Mahe kibuvitsamarja pulber 500g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Mahe kibuvitsamarja pulber 500g 16.90 EUR
 
Eesti rahvameditsiinis on kibuvitsa kasutatud eelkõige neeru-, põie-, kopsu- ja külmetushaiguste leevendamiseks. Kibuvits on väga rikkaliku vitamiinide ja biokeemilise koostisega taim, mis säilitab oma head omadused ka töödeldud kujul.
Kibuvitsa marjade näol on tegu tõelise vitamiinipommiga ning mida võib võrrelda isegi mõningate polüvitamiinipreparaatidega.
Kibuvitsa viljadel on eriti suur vitamiin C ehk askorbiinhappe sisaldus.Viljalihast leiab mitmeid B-rühma vitamiine (B1, B2, B3) ja vitamiini E.  Viljade ilusa värvuse kindlustavad karotenoidid. Nende pigmentide teatud vormidest valmistab inimkeha vitamiini A. 
Muide kõik eelnimetatud ühendid (sh vitamiin C ja vitamiin E) omavad antioksüdantset toimet, järelikult on kibuvitsa viljad edukalt võrreldavad rikkaliku loodusliku antioksüdantide varamuga.
Mikroelementidest leiab kibuvitsa viljadest märkimisväärsetes hulkades rauda, vaske, mangaani, tsinki, räni, niklit, molübdeeni, boori.  Mineraalainetest väärivad märkimist fosfori, magneesiumi, kaaliumi, väävli- ja kaltsiumiühendid. 


Koostisosad: Organic Rosa Canina (mahe kibuvits)

Toitumisalane informatsioon:

Energia 920kJ/224kcal 100g kohta
rasva  4,6g, millest küllastunud rasvhappeid  NA
kiudaineid 24, 6g
süsivesikud  49,3g, millest suhkruid 18g
proteiine 6,6g
soola 0,1g

Hoida pimedas, jahedas ja kuivas kohas.

Päritolumaa: Rumeenia
Anthony William: Kibuvitsamarjades sisalduv C-vitamiin on selle vitamiini olemasolevatest vormidest kõige bioidentsem ja biokättesaadavam vorm, see tähendab, et meie kehal on seda kõige mugavam kasutada. Lisaks sellele on kibuvitsamarjades leiduval C-vitamiinil võime kujundada C-vitamiini teised vormid, mis on toidust organismi sattunud. C-vitamiin on põletikuvastane(ning kibuvitsamarjades sisalduv C-vitamiin on veelgi tugevama põletikuvastase mõjuga kui ükskõik millisest teisest allikast pärit C-vitamiin); ta tugevdab meie neutrofiile, eosinofiile, basofiile ja makrofaage, tõstes sel viisil valgete vereliblede arvu ning stimuleerib immuunsüsteemi üldiselt võitlema viiruste, bakterite, pärmi- ja hallitusseente ning teiste soovimatute seente vastu.. Kibuvitsamarjad on eriti kasulik katalüsaator võitluses ükskõik millist tüüpi infektsioonidega.


Märkus: Info siin lehel on eneseharimiseks ja ei asenda arsti poole pöördumist.


33,80€/Kg