Mahe KARRI pulber 250g

Epood > TOIDUAINED >Mahe KARRI pulber 250g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Mahe CURRY pulber 250g 12.90 EUR
8.00 EUR
 
Parim enne 13.05.2021, 3 viimast laos

 
Karri on tüüpiline India vürtsisegu. See sisaldab erineva koguse ja retseptiga tavaliselt järgmisi vürtse: Tüüpiline ja (peaaegu) alati osa karripvürtsist on kurkum, mis annab sellele värvi ja maitses põhilise noodi. Tavaliselt kuuluvad siia ka köömen, koriander, tšilli ja must pipar. Sõltuvalt piirkonnast ja retseptist on ka teisi koostisosi. Meie karri vürts segati iidse retsepti järgi, mille esitas üks India töötaja Saksamaal, kes sai selle India vürtsitoiduaine retsepti oma vanaemalt ning mida  on kasutatud põlvkondade vältel ja see on vanematelt oma lastele edasi antud. Tulemuseks on väga eriline karri vürts imeliselt aromaatsetes ja India traditsioonides. Karri, mis on valmistatud Saksamaal kõrgeima kvaliteediga koostisosadest ja kontrollitud mahepõllumajandusest, mida toodeti ja kontrolliti Saksamaal.
Kvaliteetne karri, mis on valmistatud parimatest orgaanilistest koostisosadest ja segatud iidse India perekonna retsepti järgi.
 
Karripulbri segu sertifitseeritud maheviljelusest.  Sobib veganitele ja kõigile, kes otsivad tasakaalustatud, pingevaba elustiili.
 
Koostisosad: Kurkum *, sinepiseemned *, köömned *, koriander *, meresool, toorroosuhkur *, küüslauk *, leeskputk  *, ingver *, seller (juur+leht) *, vürtsköömned *, galgani juur *, põld-lambalääts *, küüslauk * , pipar *. * Kontrollitud bioloogilise kultiveerimise koostisosad (DE-ÖKO-005)
 
Bio:
Mahe vastavalt EÜ orgaanilistele määrustele


51,60/Kg
 
India