Mahe Atlandi punavetikas ehk dulse (täisleht) 40g

Epood > TOIDUAINED >Mahe Atlandi punavetikas ehk dulse (täisleht) 40g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Atlandi punavetikas ehk dulse 40g 6.20 EUR
 

Supertoiduaine (Palmaria Palmata).  Rikas mineraalide ja vitamiinide poolest nagu A, B6, B12, raud, kaalium, fosfor, mangaan, kaltsium. Samuti on punavetikas kõrge kiu-ja valgu sisaldusega. Mangaan annab soolase maitse ning seetõttu on suurepärane soola asendaja  (mangaan on oluline kilpnäärmehormooni T3 tootmisel) Võimsa viirustevastase toimega.  Aitab eemaldada kehast raskmetalle - eriti elavhõbedat, seatina, alumiiniumi, vaske, kaadmiumi ja niklit. 
Väga kasulikud on merevetikad luude, kõõluste, ligamentide , sidekoe ja hammaste jaoks,ning nad võitlevad igasuguste raskmetallidest põhjustatud haiguste või sümptomitega nagu Azheimeri tõve, langetõve, ADHD või kognitiivsete funktsiooni häiretega.  Kiirendab ainevahetust ja aitab kaotada kaalu.

Anthony William: Atlandi ookeani merevetikad on ülimalt võimas vahend keha vabastamiseks raskmetallidest. Üks põhjustest, miks teatud raskmetallid meie kehale nii kahjulikult mõjuvad, on see, et need metallid on närviantagonistid, mis tähendab, et nad katkestavad ja hajutavad elektrilisi närviimpulsse ning põhjustavad sellega närvidele enestele kahjustusi. Selle käigus põlevad neuromediaatorid läbi ja kustuvad, nagu oleksid nad elektripirnid- mille tulemuseks võib olla ärevus ja depressioon.
OOkeanis on merevetikate ülesanne absorbeerida toksilisi raskmetalle, radiatsiooni ja teisi toksiine ning muuta need kahjutuks. Merevetikad imevad kahjulikud mürgid endasse, deaktiveerivad nende kahjuliku sageduse ja lasevad siis tagasi ookeani, kus kunagised saasteained ei saa enam halba teha, sest vetikad on nad muutnud kahjutuks.
Kui me sööme merevetikaid, siis toovad nad endaga kaasa sellesama imevõime- töötada meie heaks käsna kombel- sattudes meie organismi haaravad merevetikate bioaktiivsed fütokemikaalid toksiinidest kinni ega lase neil hajuda kuni nad on ikka veel organismis(kuna nad pole oma loomulikus keskkonnas) ning jäävad nendega seotuks kuni lahkuvad kehast ilma, et oleks mürgiseid aineid meile edasi andnud.
Mürke kehast välja toimetades jätavad Atlandi merevetikad endast järele meile kasulikke toitaineid- 50 tervisele kasulikku mineraali. Need mineraalid on ultra-biokättesaadavad ja omastatavad, aidates toita organismi kõiki osi, kus on tekkinud puudujääk. Samal ajal toodavad nad ka elektrolüüte, mis on vajalikud stressi leevendamiseks.

Märkus: Info siin lehel on eneseharimiseks ja ei asenda arsti poole pöördumist.

Kiirgusevastane tee

Kiirguse antidoodina segage võrdsetes osades Atlandi lehtadru, Atlandi punavetikat, teelehti ja nõgeselehti. Tee valmistamiseks laske supilusikatäiel segul tõmmata tassitäies vees.(Raamatust Meditsiinimeedium- elumuutvad toidud)137,50€/Kg