Mahe Ashwaganda juure pulber 250g

Epood > ANTHONY WILLIAM MEDITSIINIMEEDIUM SOOVITUSED >Mahe Ashwaganda juure pulber 250g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Mahe Ashwaganda juure pulber 250g 12.30 EUR
 
Ashwagandha on muutunud Ayurveda õpetuste üheks kõige populaarsemaks taimeks. Ashwagandha (lt. Withania somnifera) on tuntud ka  talve kirsi või India ženšennina. Meie ashwagandha pulber pärineb säästvast mahepõllumajandusest kus seda õrnalt jahvatatakse. Aeglane töötlemine ja püsiv kontroll tagavad pulbri kõrgeima kvaliteedi. Puhas pulber, mis ei sisalda lisaaineid ega paakumisvastaseid aineid.
Ashwagandha  aitab kehal stressiga toime tulla. Kui teil on pidevalt stress - rahalised mured, üleliigsed nõudmised tööl, krooniline haigus -, on teie neerupealised hämmingus, kui neid pommitatakse pidevalt stressi hormoonidega. Te tunnete end väga kurnatuna,  ei ole hästi puhanud ja isegi lihtsate ülesannete täitmine on  raske. Te olete haigustele vastuvõtlikumad ja kannatate meeleoluhäirete ja depressiooni all. Siin tulebki appi Ashwaganda. See aitab säilitada vaimset tasakaalu ja leevendada stressi. Mõjutab positiivselt  kudesid ja rakke (antioksüdatiivne toime). Ashwagandha aitab teil rahuneda ja paremini magama jääda.  Säilitab eakatel vaimseid võimeid. Soodustab  õppimise võimet ning  avaldab positiivset mõju mälule.
Kaitske oma rakke ja kudesid vananemisprotsesside eest oksüdatiivse stressi tõttu. Nii  te hoiate oma keha noorena ja jääte elujõuliseks ja vaimselt terveks isegi vanemas eas.

Väga  toitainerikkad pulbrid saadakse taime juurest.

Manustamine: Iga söögikorra järel tarbida koos vedelikuga 3-6g pulbrit. Võib segada ka jogurtisse või raputada pudrule, smuutisse.

Märkus: Info siin lehel on eneseharimiseks ja ei asenda arsti poole pöördumist.

Parim enne 06.2021

59,60€/Kg