Mäekristallidega soolalamp

Epood > KINGIIDEED >Mäekristallidega soolalamp
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Mäekristallidega soolalamp 45.00 EUR
 
Mäekristallidega  soolalampi pannakse ± 650 grammi  mäekristalle  +1 kg Himaalaja soola graanuleid 20-40 mms
Need soolakristallide ja poolvääriskividega lambid pakuvad teie igapäevasele ümbrusele erilist õhkkonda. Kivide või soolakristallide peen vibratsioon loob hubase atmosfääri ning hajutatud valgus pakub harmoonilist vaikust. Kasutatakse elu- ja magamistubades ning sobib ka laste magamistuppa.
 
Nõuanne:
Soolakristallid hajuvad õhku soojuse abil lambipirnist. Soolakristallidel on antibakteriaalne toime ja see on eriti kasulik, kui esineb hingamisteede probleeme, sinusiiti, allergiaid ja tavalist nohu. Neil juhtudel pannakse ka magamisruumis lamp põlema. Nõutava soojuse jaoks piisab normaalsest (minimaalsest) 25 W lambist. Peale selle on need lambid ka väga dekoratiivsed. Te saate häid tulemusi  ka väikese energiasäästu 40 W pirniga.
 
Juhised kasutamiseks:
Täitke laterna alumine pool soolakristallide kihiga ja ülemine osa mäekristallidega. Soolakristallidel on puhastav- / ioniseeriv toime hingamisteede- organitele kui olete külmetanud. Mäekristallid annavad ilusa läbipaistva sära.   Mäekristall puhastab ja tasakaalustab kogu energiavälja täiuslikku seisundisse - ühendab vaimse füüsilisega. Ennetab haigusi, toimib hingetervendajana ja häälestab kõrgemale juhatusele. Meistertervendaja.
 
Koosneb:
Kummipuust alus, jääklaasist lehrikujuline ülaosa 
Sisselülitamis lülitiga 130 cm ja CE markeeringuga kahekordne pistik
Lambipirn 25 W - paigaldamine E14, 220-240 V 
Klaasist kaitsekate, lambipirni ümber,
1 kg soolakristallid 20-40 mm ja 650 grammi mäekristallid purgis
Lambi kõrgus on 19 cm