Liposoomne magneesium 250ml

Epood > TERVIS > Toidulisandid >Liposoomne magneesium 250ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Liposoomne magneesium 250ml 29.90 EUR
 
3 viimast laos


Toimeained kapseldatakse nanoskoopiliselt väikestesse liposoomidesse ja imendatakse  ohutult seedesüsteemi kaudu. Imendumist saab seega suurendada kuni 98% -ni.

Magneesium on oluline mineraal, mida meie keha vajab südame, aju, närvide, lihaste ja luude tervislikuks funktsioneerimiseks ning mida meie toidus sageli pole. See on üks kõige sagedamini puuduolevaid makro mineraale, mis on tingitud toiduallikate kehvast kvaliteedist ja muude elustiili stressorite suurenemisest. Iga keha rakk tugineb magneesiumile selliste oluliste protsesside jaoks nagu energia tootmine, valkude süntees, hormonaalne tasakaal, võõrutus ja sajad ensüümireaktsioonid.
 
Actinovo liposomaalne magneesium pakub magneesiumtsitraati,  magneesiumi head imenduvat vormi.
Erinevalt enamikust toidulisanditest on kadu väga väike, kuna peaaegu kogu magneesium toimetatakse sihtrakkudesse. 
 
Magneesiumi olulist rolli tervise hoidmisel on minevikus alahinnatud. See on väärtuslik toitaine stabiilse vererõhu ja südame-veresoonkonna tervise säilitamiseks. Tugevate luude, lihaste ja sidekoe ülesehitamisel ja hoidmisel on magneesium sama oluline kui kaltsium ning selle mõju närvisüsteemi talitlusele on samuti keskne. See on elutähtis toitaine lihaste lõdvestamisel, normaalsete une -ja energia saavutamiseks ning sellel on oluline roll võõrutusravis.
 
Neuroloogilises funktsioonis toetab magneesium signaalide tervislikku edastamist nii kesk- kui ka perifeerses närvisüsteemis. 
 
 Liposomaalne magneesium on ainulaadne pakkudes 200mg magneesiumi 10ml annuse kohta, kasutades päevalilleõlist valmistatud sertifitseeritud geneetiliselt muundamata organisme sisaldavaid liposoome. Selles liposoomi koostises ei kasutata soja koostisosi. 
 
Tugi kasutajale:
 
• Lihaspinge normaalne lõdvestamine
• Tervislikud unemustrid
• Terved aju- ja närvifunktsioonid
• Tervislik süda ja vererõhk
• Tugevate luude kasvatamine ja säilitamine
• Võõrutus
 
Koostisosad: Puhastatud vesi, fosfolipiidid (päevalille letsitiin1,3 g), magneesiumtsitraat (magneesium: 200 mg = 53% *), säilitusaine: looduslik astelpaju ekstrakt * Toitainete kontrollväärtus vastavalt EL määrusele nr 1169/2011


Manustamine: 2 teelusikatäit päevas

Suletud ja toatemperatuuril hoituna seisab 26 nädalat. Avatuna tarbida ära  6 nädala jooksul ja hoida külmikus.Toidulisandid ei ei asenda mitmekesist toitumist. Päevast tarbimist mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.